Dviratininkas Ramūnas Navardauskas su žmona Gabriele laukia šeimos pagausėjimo

Ramūnas Navardauskas su žmona Gabriele / Asmeninio albumo nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-06 21:44
Profesionalus dviratininkas Ramūnas Navardauskas (32) su žmona Gabriele (26) gyvena džiugiu laukimu – jau netrukus pora ant rankų sūpuos pirmagimį, praneša žurnalas „Žmonės“.

Iki kūdikio gimimo liko mažiau nei mėnuo, todėl Gabrielė patyliukais džiaugiasi, kad karantinas sujaukė vyro planus sportuoti ir dabar jie turi į valias laiko kartu mėgautis paskutinėmis laukimo savaitėmis. Iki tol Prancūzijos profesionalų komandai „Nippo Delko One Provence“ atstovaujantis Ramūnas dalyvaudavo varžybose ir treniruotėse ne tik Ispanijoje, kur įsikūręs su žmona, bet ir Italijoje, Kinijoje, Afrikoje.

Paskelbus koronaviruso pandemiją Ramūnas su Gabriele grįžo į Lietuvą – parskrido paskutiniu lėktuvu iš Ispanijos. Nutarė, kad gimtinėje bus saugiau ir ramiau paskutiniais nėštumo mėnesiais.

„Jeigu ne karantinas, taip aš vyrą ir matyčiau... Keliautų po pasaulį ir rengtųsi varžyboms, kaip ir pernai visą laiką, – pasakoja prieš pustrečių metų už geriausio šalies dviratininko ištekėjusi moteris. – Kūdikio laukti – nuostabus jausmas! Visoms moterims linkiu tokio lengvo nėštumo ir puikios savijautos kaip mano. Neturiu jokių nusiskundimų, esu pilna jėgų ir gerų emocijų.“

Plačiau skaitykite šios savaitės žurnale „Žmonės“.

Naujausi straipsniai