„Dviračio šou“ neišsižadėjo Astos Baukutės: po skandalo ji vėl parodijavo Austėją Landsbergienę

Asta Baukutė parodijuoja Austėją Landsbergienę / „Dviračio šou“ stop kadras/15min
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-10 21:55
Kelias dienas slėpę, kas gi po aktorę Astą Baukutę įklampinusio skandalo „Dviračio šou“ eteryje parodijuos Austėją Landsbergienę, antradienio vakarą laidos kūrėjai atvertė kortas.

„Dviračio šou“ laidos siužete edukologę, privačių švietimo įstaigų įkūrėją, politiko Gabrieliaus Landsbergio žmoną Austėją Landsbergienę vaidino ne kas kitas, o Asta Baukutė.

15min primena, kad po to, kai aktorė A.Baukutė atsidūrė skandalo sūkuryje – LRT televizijos laidoje „Atspėk dainą“ išsišoko rodydama Hitlerį vaizduojančius gestus, Austėja Landsbergienė paprašė „Dviračio šou“ kūrėjų imtis permainų šioje „Info TV“ laidoje.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Iki šiol šiame šou ją parodijavo būtent A.Baukutė, tačiau kilus ažiotažui A.Landsbergienė panoro, kad ją vaidintų kas nors kitas. Tokį pageidavimą ji išsakė feisbuke:

„Haroldai Mackevičiau, prašau – jeigu kada nors vėl planuosite mane impersonifikuoti – kad tai darytų ne A.Baukutė. Nepriklausomai nuo to, kokios buvo tokio elgesio eteryje priežastys, su šiuo žmogumi nenoriu būti asocijuojama. Juk parodijuoti galėtų ir žmogus, nedarantis negarbės Lietuvos vardui.“

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Dviračio šou“ kūrėjai kurį laiką slėpė, paisys A.Landsbergienės prašymo ar ne, nors užuominą davė dar pirmadienio vakarą: vienas iš šou kūrėjų Haroldas Mackevičius 15min sakė surengsiąs aktorių atranką A.Landsbergienės vaidmeniui gauti.

Kaip tarė, taip ir padarė. Antradienio vakarą „Dviračio šou“ eteryje iš tiesų parodyta aktorių atranka, kurią savo namuose surengė Austėjos Landsbergienės personažas, tiksliau, ją parodijuojanti Asta Baukutė.

„Man kaip keturių vaikų mamai yra nemalonu atimti darbą iš vienišos keturių vaikų mamos, bet šou biznis yra žiaurus – kaip keturmetis iš valdiško darželio“, – siužetą pradėjo A.Baukutės vaidinamas personažas.

Įjungusi filmavimo kamerą ji prisėdo ant sofos ir tęsė: „Ta Baukutė manęs daugiau neparodijuos, gana. Tiesą sakant, nelabai gerai ji tenai mane ir vaidino. Nes trys vaikai, iš mūsų keturių, po antros laidos atpažino, kad ten ne aš. Kreipiausi į „dviračio“ autorius, kad leistų susirasti man kitą aktorę, kuri mane impersonifikuos. Vyrai – mandagūs, tikriausiai sovietmečiu nelankė tarybinių darželių, sutiko.“

Siužete be dviejų kandidačių, siekiančių vaidinti A.Landsbergienę, „aktorių kastinge“ pasirodė ir Arūnas Valinskas – aktorius Ramūnas Šimukauskas.

„Pilnos ausys tos Baukutės. Dar nuo tų laikų, kai aš buvau vienas iš trijų valstybės pareigūnų. Tai priėmiau ją į partiją, partijos nebėra. Paėmiau į laidą, laidos nebėra“, – kalbėjo A.Valinsko personažas, įtikinėdamas, kad jis kuo puikiausiai galėtų pakeisti A.Baukutę.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai