Dviprasmiškai vertinamas Madonnos pasirodymas „Eurovizijoje“ oficialiame kanale jau „pataisytas“?

Madonna/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po šeštadienį įvykusio „Eurovizijos“ dainų konkurso daug apkalbų sukėlė ne tik laimėtojo Duncano Laurence'o, bet ir popkaralienės Madonnos pasirodymas.

Protestuoti per finalą ryžusis superžvaigždė Madonna per jį pasisakė apie savo politines pažiūras, tačiau daugiau nei bet koks nacionalinio transliuotojo įspėjimo nepaisymas, diskusijų sukėlė Madonnos pats pasirodymas. Internetas „ūžė“, kad žvaigždė per didįjį finalą šiek tiek „nepataikė“ ir nusidainavo.

Praėjus vos kelioms dienos po tiesioginės transliacijos, oficialiame Madonnos VEVO kanale visos balso intonacijos „klaidelės“ buvo ištaisytos. 

Komentatoriai po vaizdo įrašu neslėpė savo nuostabos: „Viskas pataisyta. Gyvas pasirodymas skambėjo kitaip“, – lyg susitarę kartojo jie.

Skirtumą tarp gyvo pasirodymo ir jau įkelto vaizdo įrašo pastebėjo ir lietuvis Stanislavas Stavickis-Stano:

Dieve, koks geras jausmas žinoti, kad į natas nepataikai ne tu vienas. O dar ir Ji. Na taip, tik dabar pažiūrėjau LRT mediatekoje, bet vėliau nuėjau į oficialų Madonos VEVO kanalą, o kas gi ten? O ten ištaisyta versija, nei vienos intonavimo klaidos beveik nėra. Sunku suprasti, kam taip elgtis, juk transliacija buvo tiesioginė, bet tebūnie. Tame įžvelgiau ir pliusą. Dabar tie, kas manote, kad dirbti muzikos prodiuseriu lengva, pasiklausykite Madonnos pasirodymo LRT mediatekoje (2h 52min) ir to paties pasirodymo jos kanale. Oi, kiek tokių Madonnų esu per gyvenimą girdėjęs ir daręs tą patį autotune pagalba“, – soacialiniame tinkle rašė Stano.

Skaitykite daugiau