Dvimečiui iš Panevėžio rajono neatsirandant – Dangės vieša širdgėla: „Skauda – lyg mano“

Dangė Šamonskienė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-01 20:08
Panevėžio rajone, Kunciagalio kaime dingo dvejų metukų berniukas. Tėvai Bendruoju pagalbos numeriu kreipėsi į policiją dar trečiadienį, tačiau ketvirtadienio vakarą apie dingusį vaiką nebuvo jokių žinių. Į tai ypač jautriai sureagavo dainininkė Dangė.

Muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi, o šiemet „Eurovizijos“ atrankoje jėgas bandžiusi atlikėja augina panašaus amžiaus sūnų. Todėl Dangei kyla klausimas, kaip buvo galima mažametį pamesti iš akių?

„Plyšta širdis ir nesvarbu, kad ne mano. Skauda - lyg mano. Pati turiu panašaus amžiaus, dvejų su puse metų, berniuką, kasdien einame į lauką... Ir net kai einu priekyje ir žinau, kad vabaliukas tipena takiuku iš paskos, kas 10 sekundžių atsisuku pažiūrėti... Kaip tokio amžiaus vaiką palikt be priežiūros MINUTEI?Nesuprantu...

Kaltinu kažką? Jokiu būdu. Visiems visko gali nutikti. Tik svarbiausias faktas, kad MES, suaugusieji, kiek jau galime juos apsaugoti, tai tiek privalome tą daryti iš visų jėgų. Duok Dieve, šeimai stiprybės“, – savo feisbuko paskyroje rašė Dangė.

Kaip rašo 15min.lt, vaikas dingo, kai kartu su tėvu buvo kieme: tėvas skaldė malkas, o berniukas lakstė po kiemą. Staiga vyras pasigedo sūnaus ir pradėjo jo ieškoti – name pas mamą nebuvo, kieme rasti jo irgi negalėjo.

Trečiadienį narai Nevėžį, ant kurio kranto stovi šeimos sodyba, patikrino beveik iki pat Panevėžio. Paieškos buvo tęsiamos ir ketvirtadienį tol, kol sutemo. Vis dėlto berniukas neatsirado nei gyvas, nei miręs.

Žmonės.lt

Temos:

nelaimė Aktualu

Naujausi straipsniai