Dviejų vaikų mama Greta Lebedeva-Kazakevič – apie motinystę ir dviejų šeimos vyrų palaikymą

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš mažiau nei pusę metų antrojo vaikelio susilaukusi sporto trenerė Greta Lebedeva-Kazakevič kartu su vyru imtynininku, buvusiu olimpiečiu Aleksandru Kazakevičiumi šiuo metu išgyvena tikrus tėvystės džiaugsmus: jų namuose kasdien krykštauja 5 mėnesių dukrytė Elara, o ją rūpintis padeda kiek ūgtelėjęs 3 metų sūnus Eldaras.

Šiuo metu du vaikus auginanti sporto trenerė Greta Lebedeva-Kazakevič gali kiek lengviau atsipūsti: jos vyresnėlis 3-ejų sūnus Eldaras prasidėjus rudeniui iškeliavo į darželį, tad ji gali kiek daugiau dėmesio skirti kūdikiui. 

Portalui Žmonės.lt Greta pasakojo, kad vasarą sūnus į darželį ėjo kiek rečiau, kadangi teko kartu pakeliauti ir aplankyti įvairius Lietuvos kampelius. „Mums patiems buvo kiek netikėta. Juk keliauti kartu su mažamečiu ir kūdikiu gali būti išties sudėtinga“, – mintimis dalijosi  G.Lebedeva. Regis, jos šeimai tai buvo vienas malonumas – Kazakevičiai šią vasarą net kelis kartus aplankė pajūrį, Druskininkus bei kitus pamiltus kraštus.

Prieš mažiau nei pusę metų antrojo vaiko susilaukusi žinoma moteris prasitarė, kad kartu su dukrele atėjo ir lengvumas – šįkart viskas jau pažįstama, netenka tiek daug jaudintis. „Kai gimė Elara, į viską pradėjome žvelgti kiek paprasčiau, galbūt todėl, kad viskas jau pergyventa. Su pirmu vaiku jaudinomės dėl kiekvienos smulkmenos, o dabar jau žinome, kaip reikia reaguoti. Manau, kad tai yra tarsi atsvara – nors viskas kiek lengviau, auginti du vaikus vienu metu šioks toks iššūkis“. 

G.Lebedeva neslėpė, kad nors motinystė yra nuostabi patirtis, pasitaiko ir išties sunkių akimirkų. Visgi, moteris džiaugėsi, kad jai namuose su kūdikiu daug padeda ne tik vyras Aleksandras Kazakevičius, bet ir sūnus. Ji jau pastebi, kad tarp vyresnėlio brolio ir mažosios sesers mezgasi nuoširdus ir gražus ryšys.

„Kai gimė Elara, bijojau, kad sūnus pradės pavyduliauti ir reikalauti daugiau dėmesio. Tačiau viso to tikrai nėra, jis be proto myli savo sesę. Jau dabar galima pastebėti jų stiprų ryšį. Beje, Eldaras yra tikras pagalbininkas, jis labai stengiasi, supranta, kada kokį kūdikio daiktą reikia atnešti“, – džiaugėsi dviejų vaikų mama.

„Manau, kad puikus pavyzdys Eldarui yra jo tėtis. Aleksandras nėra iš tų vyrų, kuris atsitrauktų nuo tėvystės sunkumų. Kol laukiausi, jis daug užsiėmė su sūnumi, o dabar, kai gimė dukra, ir ja rūpinasi kaip tikra princese“, – pridūrė ji.

Regis, vyresnėliui iškeliavus į darželį, Greta turėtų atrasti daugiau laiko ne tik kūdikio priežiūrai, bet ir savo veikloms. Tačiau, kaip sako ji, kol kas tai dar „misija neįmanoma“. Žinoma trenerė prasitarė, kad net ir didžiausia jos aistra – sportas – jau ilgokai atidėtas į šalį.

„Kažkurią dieną susimąsčiau, kada paskutinį kartą tiesiog sėdėjau ant sofos ir žiūrėjau televizorių ar skaičiau knygą. Net ir tokiam malonumui sunku atrasti laiko, o ką jau kalbėti apie sportą...“.

Kol kas 5 mėnesių dukrytė Elara reikalauja išties daug dėmesio, ypatingai iš mamos. Pasak Gretos, ji – tikras rankinukas. „Ją maitinu pati, kas dvi valandas, todėl realiai visą laiką Elara praleidžia ant rankų. Tačiau tai pradinis etapas, tikiu, kad jau po kelių mėnesių bus kur kas lengviau“, – sakė Greta. 

Nors motinystė iš Gretos atima išties daug laiko, ji pasiryžo iššūkiui – kartu su vyru ir dvejais mažyliais ant rankų moteris leidosi į kelionę. Šiuo metu Turkijoje atostogaujanti šeima, regis, puikiai leidžia laiką ir mėgaujasi vienas kito draugija. Jaukiomis akimirkomis moteris dalijasi socialiniuose tinkluose ir savo gerbėjams siunčia linkėjimus iš saulėtojo krašto.

Greta Lebedeva-Kazakevič ir Aleksandras Kazakevičius (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau