Dviejų komplimentų taisyklė išgelbės santykius

Laiminga pora / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-17 15:00
Ilgam mūsų atmintyje įsitvirtina išgirstas geras žodis, jis sušildo širdį, pakelia nuotaiką, tačiau kasdieniniame gyvenime mes gražių žodžių neretai pašykštime. Ypač tai pasakytina apie kurį laiką drauge gyvenančias poras. O juk ilgam ir laimingam gyvenimui kartu pakanka tik žinoti vieną taisyklę.

Tikriausiai visi girdėjome posakį „geras žodis nieko nekainuoja, tačiau viską perka“, ir jis yra visiškai teisingas. Norėdami ko nors iš kito žmogaus, stengiamės su juo gražiai bendrauti, nepamirštame mandagiai paprašyti ir nuoširdžiai padėkoti.

Norėdami ko nors iš kito žmogaus, stengiamės su juo gražiai bendrauti, nepamirštame mandagiai paprašyti ir nuoširdžiai padėkoti.

Siekdami parodyti, kad vertiname kitą, kaip draugą ar kolegą, pagiriame už poelgius, pastebime gerus rezultatus. Tačiau poros santykiuose viskas sudėtingiau, ypač jei kartu esate nebe pirmus metus, kai pirminė chemija jau beišgaruojanti, o buities rūpesčių daugiau nei pajėgiate aprėpti. Ką daryti, kad nepaskęstumėte rutinoje ir išsaugotumėte meilės kibirkštį, kurios pakaktų ne vienai dešimčiai metų? Įsidėmėkite dviejų komplimentų taisyklę.

Dviejų komplimentų taisyklė

Kasdien savo antrajai pusei reikia pasakyti du komplimentus. Geriausia vieną būtų pasakyti ryte, kitą antroje dienos pusėje, ar jau einant miegoti. Ryte sakomas komplimentas turėtų būti skirtas pagirti išvaizdai. Dažniausiai tokiu metu keliaujame iš namų, ir susitiksime tik popiet ar vakare, todėl pasakyti gerą žodį labai svarbu. Pirma – pakelsite savo žmogui nuotaiką, suteiksite pasitikėjimo savimi. Antra – sušildysite jam širdį ir bėgant dienai jus prisimins su šviesiausiomis mintimis.

Antruoju komplimentu įvertinkite mylimojo veiksmus, pastangas, kasdienius darbus ar maloniai nustebinusius poelgius.

Ką sakyti vyrui?

Pirmasis komplimentas. Ryte vyrui išėjus iš vonios, pagirkite, kad skaniai kvepia. Perbraukite delnu per ką tik nuskustą veidą ir pasidžiaukite, kokia švelni jo oda. Pasakykite, kad nauji marškiniai ar švarkas jam puikiai tinka ir t. t.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tikra istorija: „Įsimylėjau vedusį vyrą. Kaip man jį išplėšti iš savo širdies?“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Antrasis komplimentas. Šis labai priklauso nuo konkrečių mylimojo veiksmų ir prireiks šiek tiek atidumo bei pastangų, kad kasdien rastumėte už ką pagirti. Gal vyras anksti išeidamas į darbą užplikė jums kavos ar paruošė pusryčius, gal užtraukė užuolaidą, kad saulė jūsų per anksti nepažadintų, užkamšė antklode, kad nesušaltų jūsų nuolat vėsios kojos?

Pasakyti vyrui komplimentą galima ir už atliktus buities darbus, ypač jei neprireikė mėnesio, kad to iškaulintumėte. Nupjauta veja, išsiurbtas kambarys, suplauti indai, ar pakabintas paveikslas, pripildytas automobilio bakas ar niekada nepasibaigiantis langų plovimo skystis – viskas tinka. Svarbiausia, kaip pasakysite komplimentą. Būkite nuoširdi ir nepamirškite, kad norite pamaloninti mylimąjį, o ne pasakyti pastabą. Komplimentai pradedami žodžiais „pagaliau“, „gerai, kad susipratai“ ir kiti panašūs yra veikiau priekaištai. Pradėkite nuo žodžių „ką aš be tavęs daryčiau“, „kaip gerai, kad pastebėjai...“ (kad man bus šalta, baigiasi degalai, naktį troškins ar kt.), „niekas taip skaniai neišverda...“ (makaronų, sriubos ir t. t. ).

Kokie komplimentai pamalonins moterį?

Pirmasis komplimentas. Rytinis komplimentas būtinai turi būti apie moters išvaizdą. Ruošdamosi keliauti iš namų moterys prie veidrodžio praleidžia nemažai laiko ir tikrai trokšta, kad jų pastangos būtų įvertintos. Girkite atskiras drabužių ansamblio ar makiažo dalis („kaip tau tinka raudonos lūpos“, „su šiuo sijonu atrodai puikiai“) arba visumą – „šiandien atrodai pribloškiamai/ seksualiai/ nuostabiai“. Pastebėkite, jei moteris įsigijo ką nors nauja.

Antrasis komplimentas. Šis skirtas jos pastangoms įvertinti. Moterys dažniausiai jaučiasi nusivylusios santykiais su savo antrąja puse, kuomet jų veiksmai priimami, kaip savaime suprantami. Kasdienis tvarkymasis, maisto ruoša, drabužių priežiūra, vaikų auklėjimas ir dar dešimtys skirtingų darbų, atliekamų diena iš dienos, metai iš metų negali likti nepastebėti, jei norite, kad mylimoji su jumis būtų laiminga. Padėkokite už skanų maistą, įvertinkite, kad radote švarius ir išlaidytus marškinius, kad leidžiantis į kelionę su vaikais viskas buvo skrupulingai sudėta į lagaminus. Raskite kasdien bent minutę padėkoti už tai, kad mylima moteris rūpinasi namais, jumis, vaikais.

Komplimentų nauda

Kasdien laikydamiesi dviejų komplimentų taisyklės ne tik pagerinsite santykius, padarysite laimingesnį savo mylimą žmogų, bet gausite ir asmeninės naudos. Žmonėms patinka komplimentai, jie mėgsta būti įvertinti, todėl noriai kartoja veiksmus, už kuriuos yra giriami. Dviejų komplimentų taisyklė gali padėti dažniau būti palepintam mėgstamiausiu patiekalu, ar masažu. Komplimentai taip pat pagerina ir poros seksualinį gyvenimą. Dieną vienas kitam parodytas nuoširdus dėmesys naktį persikelia ir į meilės guolį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: 8 dalykai, kurių nedaro sąmoningi žmonės

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!​​​​​​

Ji24.lt

Naujausi straipsniai