Dviejų Egidijų drama: kuris didesnė legenda – E. Dragūnas ar E. Sipavičius?

Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-20 13:39
Laidos „Legendinės legendos“ vedėjų Oresto ir Džildos Vaigauskų susitikimas su laidos herojumi dainininku Egidijumi Sipavičiumi bus kaip visada netikėtas. Tačiau nugalėjus pradžios nesklandumus, Egidijus atvėrė širdį meilikaujančiai Džildai ir papasakojo apie bohemišką muzikantų gyvenimą, atskleidė, kodėl jis patiko ir vis dar patinka moterims bei kaip draugo žmoną gelbėjo Egipto oro uoste.

Laidoje „Legendinės legendos“ nesibaigia vedėjų Oresto ir Džildos Vaigauskų dramos. Džilda taip norėjo patekti į Egidijaus Dragūno koncertą, kad nujausdama Oresto nepritarimą, nusprendė tiesiog nuo jo pabėgti. „Tu toks gražus, kad man silpna darosi“, – prie skandalingojo E. Dragūno glaudėsi laidos vedėja. O tuo metu Orestas blaškėsi lyg užspeistas žvėris, nerasdamas savo gyvenimo meilės. Vis dėlto užtikęs šiokius tokius Džildos pėdsakus, Orestas taip įpyko, kad supainiojęs faktus, vos nesumušė mylimo legendinio dainininko, rokenrolo karaliaus Egidijaus Sipavičiaus. Po keliolikos minučių atsiprašinėjimų, Orestui ir Džildai pavyko prakalbinti Egidijų Sipavičių.

„Buvau jaunas, gražus, garbanotas ir patrauklus jaunuolis, moterims patikau. Ir labai gerai, kad patikau, nes galėjau dainuoti“, – jaunystę prisimena Egidijus. Jis pasakoja, kad tuomet mėgo bohemišką gyvenimą ir kaunietišką įprotį daryti pratęsimus: „Labai kaunietiška – visada po restorano, po baro eiti į kieno nors butą ir pratęsti baliuką iki ryto, pašokti. Patikdavo man bohemiškas gyvenimas. Tiesa, dabar turbūt kai ką daryčiau kitaip“, – apie klaidas užsimena Egidijus ir Džildai atskleidžia, kad tos klaidos susijusios su moterimis.

Džilda
Džilda

Egidijus Sipavičius vadina save laimės kūdikiu ir sako, kad dabar jaučiasi laimingas. Nors jo svajonių šalis – Italija, tačiau Lietuvos jokiais būdais nepaliktų – save laiko patriotu. Vis dėlto iš lietuvių charakterio mielai kai ką pašalintų – „nuolatinį skundimąsi ir burbėjimą“.

Paprašytas prisiminti didžiausią savo „zbitką“, E. Sipavičius papasakoja nutikimą Egipto oro uoste, kai dainuojant pareigūnui rokenrolą pavyko išgelbėti draugo žmoną ne tik nuo didžiulės piniginės baudos, bet ir nuo kalėjimo. Mat ši buvo į piniginę įsidėjusi gabalėlį koralo, o tai Egipte griežtai draudžiama.

Koks turi būti tikras vyras, kaip E. Sipavičius išlaiko tobulas kūno formas, ar jis bijo kutenimo? Visi atsakymai ir Džildos bei Oresto ginčas dėl dviejų Egidijų – Dragūno ir Sipavičiaus – jau šį vakarą 20 val. laidoje „Legendinės legendos“ per TV3.

„Legendinės legendos“ – pirmadieniais 20 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai