Dvi prezidento Gitano Nausėdos sužadėtuvių versijos: kuri tikroji?

Diana ir Gitanas Nausėdos / Pauliaus Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-27 16:03
Praūžus Baltijos kelio 30-mečio renginiams, vis dar netyla diskusijos: kur iš tikrųjų pasipiršo prezidentas Gitanas Nausėda? Dar prieš tapdamas prezidentu G. Nausėda yra pasakojęs, kad savo žmonai Dianai pasipiršo jos darbe. Tačiau penktadienį atvykęs į Katedros aikštę, tardamas sveikinimo žodžius, prezidentas papasakojo kitokią sužadėtuvių versiją.

Prieš metus, dar būdamas SEB banko prezidento patarėju, G. Nausėda dalyvavo Žmonės.lt laidoje „9 klausimai“. Joje prezidentas papasakojo ir savo sužadėtuvių istoriją.  

„Negalėčiau pasakyti, kad buvau labai romantiškas. Nė velnio, aš ten nebuvau romantiškas. Tai vyko ant jos salono sofos. Aš tiesiog pasakiau: „Ar nori su manim vargti visą gyvenimą?“ Tai aišku, kad niekas taip turbūt nesiperša, bet daugelis peršasi sakydamas „aš tau tą ir aną padovanosiu“, „ant rankų nešiosiu tave visą gyvenimą“, bet aš sakiau, kad tik vargas bus su manimi“, – šypsodamasis kalbėjo jis. 

Sveikindamas tautą su Baltijos kelio 30-mečiu G. Nausėda prakalbo apie kitokią sužadėtuvių eigą. 

„Automobilyje sėdėjo mano būsimoji žmona Diana. Su ja mes apsikeitėme žiedais ir susikabinome rankomis, ir štai laikomės trisdešimt metų“, – scenoje teigė prezidentas. 

Į šį prezidento sakinį iškart sureagavo renginį vedusi Edita Mildažytė, kuri suskubo kviesti pirmąją šalies ponią į sceną. Ji nustebo išgirdusi tokią sužadėtuvių istoriją, tačiau Gitanas Nausėda to nekomentavo. 

Diana ir Gitanas Nausėdos / Pauliaus Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Diana ir Gitanas Nausėdos / Pauliaus Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.

„Čia yra sužadėtuvių istorija! Ponia Diana, prašome į sceną. Mes net nežinojome!“ – kalbėjo E. Mildažytė. 

Žmonės.lt susisiekė su prezidento patarėju Antanu Bubneliu, kuris patvirtino, kad laidoje „9 klausimai“ pateikta sužadėtuvių versija yra teisinga. 

„Prezidentas penktadienį kalbėdamas Katedros aikštėje akcentavo tai, kad prieš 30 metų vykęs susikabinimas rankomis buvo lemtingas – tiek Lietuvai, Latvijai ir Estijai, kai susikabino šių šalių piliečiai. Tiek ir jam pačiam su būsimąja žmona Diana, su kuria kartu jis stovėjo Baltijos kelyje. Su Diana Prezidentas susižadėjo visai netrukus po Baltijos kelio. O susituokė jie jau kitąmet – 1990-aisiais. Tad anksčiau Jūsų laidoje skelbta informacija yra tiksli,“ – teigė A. Bubnelis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai