Įtariamas dvi merginas pražudęs vyras – aktorius, pagarsėjęs prievarta ir narkotikais

Davidas Pearce'as, Christy Giles, Hilda Marcela Cabrales Arzola / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-01-05 18:29
Prieš daugiau nei mėnesį pasaulį sukrėtė Los Anždelo modelio Christy Giles ir jos draugės dizainerės Hildos Marcelos Cabrales Arzolos mirtis. Paaiškėjo, kad prie ligoninių merginas be sąmonės ženklų palikęs vienas iš vyrų – 37-erių Holivudo aktorius, prodiuseris Davidas Pearce'as.

Kaip rašo dailymail.co.uk, D.Pearce'as ne kartą buvo matomas pozuojantis prie įžymybių įvairiausiuose renginiuose. Vis dėlto apie šias akimirkas vyras dabar galės tik pasvajoti, nes gruodį buvo suimtas ir apkaltintas 24-erių modelio Christy Giles ir jos draugės, architektūros bei interjero dizainerės, 26-erių Hildos Marcelos Cabrales-Arzolos nužudymu.

Specialioji jūrų policijos tarnyba (NCIS) pranešė, kad suimtas ne tik D.Pearce'as, bet ir prie žmogžudystės prisidėję kiti asmenys – 42 metų Los Andželo aktorius Brandtas Osbornas ir buvęs 47 metų realybės šou „Vanderpump Rules“ operatorius Michaelas Ansbachas.

Manoma, kad būtent šie trys vyrai susitiko su dviem merginomis vakarėlyje Los Andžele lapkričio 12 d. naktį, po kurios kartu nusprendė linksmybes tęsti D.Pearce'o bute. Be to, tuo metu jis ir jo bendrininkas B.Osbornas buvo kambariokai.

Po 12 valandų buvo rastas ant šaligatvio prie ligoninės numestas Ch.Giles kūnas, o po 2 valandų prie kitos ligoninės buvo aptikta ir Hilda.

Christy Giles ir Hilda Marcela Cabrales Arzola / Stopkadro nuotr.
Christy Giles ir Hilda Marcela Cabrales Arzola / Stopkadro nuotr.

Dar buvo bent menka viltis, kad bus galima išgelbėti Hildos gyvybę, kai ši paniro į komą, tačiau po kurio laiko šeima nusprendė išjungti jos gyvybę palaikiusius aparatus. Moteris mirė likus dienai iki savo 27-ojo gimtadienio.

Hildos organizme buvo rasta heroino. Tiek jos ir Christy šeimos, tiek jų draugai mano, kad mergintos prieš mirtį buvo apsvaigintos narkotikais ir seksualiai išnaudotos.

Vienas iš buvusių D.Pearce'o kambariokų, garsaus filmo „Žmogus su randu“ („Scarface“) aktorius Stevenas Baueris dailymail.co.uk papasakojo, kad vyras ne kartą gyrėsi vartojęs narkotikus ir prievartavęs moteris. Jis net užsiminė, kad galimai figūruoja tam tikroje byloje.

Davidas Pearce'as / Socialinių tinklų nuotr.
Davidas Pearce'as / Socialinių tinklų nuotr.

S.Baueris su D.Pearce'o tame pačiame bute gyveno 2010 m., ir kiek anksčiau, 2008 m., jie kartu dalyvavo viename Beverli Hilso vakarėlyje, kurio metu viena moteris iš Lotynų Amerikos teigė, kad D.Pearce'as ją buvo uždaręs kambaryje ir prievartavo. Aktorius sakė matęs, kaip ši moteris išsiveržė iš kambario verkdama, o vėliau pasirodė ir pats Davidas.

„Jis bandė mane išstumti iš vakarėlio, kad niekas kitas neišgirstų. Jis pasakė: „Neklausyk jos. Tai kvailas vakarėlis, eikime iš čia... Sėsk į mašiną, sėsk į mašiną“, – „The Mail“ sakė S.Baueris.

Nemalonaus vakaro akimirkas prisiminęs S.Baueris pasakojo, kad verkianti moteris nuosekliai papasakojo tos akimirkos detales.

„Prispaudė mane į kampą ir užrakino duris. Ir aš jam pasakiau, kad nenoriu nieko daryti. Man jis nepatiko. Ir jis pasakė, kad taip, jis man patinka. Ir prievarta ant manęs užlipo“, – išsigandusios moters žodžius prisiminė aktorius.

Davidas Pearce'as / Socialinių tinklų nuotr.
Davidas Pearce'as / Socialinių tinklų nuotr.

Išvydęs nemalonią sceną, S.Baueris moters paklausė, ar ją kambaryje uždaręs vyras jos nenuskriaudė. Ir ji netrukus atsakė: „Jis mane išprievartavo“.

S.Baueris netrukus priėjo ir prie pačio Davido bei nieko nelaukdamas paklausė, ar jis išžagino šią moterį. Žinoma, jis iškart ją išvadino melage.

„Ką, tu ja patikėsi? Ji yra suknista tarnaitė. Vėliau ji tuo pasigirs... Ji melagė. Ji namų tvarkytoja ar kažkas panašaus“, – išgirdęs klausimą atsakė D.Pearce'as.

Po to, kai S.Baueris pagrasino jam iškviesti policiją, Davidas jį apšaukė ir išvadino necenzūriniais žodžiais. Po šių riksmų Stevenas prarado savitvardą ir vos nepasmaugė Davido. Po konflikto aktorius greitai išsikraustė iš buto ir daugiau smurtautojo nebematė.

Christy Giles / „Instagram“ nuotr.
Christy Giles / „Instagram“ nuotr.

Vis dėlto S.Baueris teigė, kad taip vyras elgėsi tikrai ne pirmą ir ne paskutinį kartą. Anot jo, jis ir anksčiau buvo užsiminęs apie narkotikus, prievartavimus ir net jo klausęs, ką pats tokiu atveju darytų.

„Sakydavau, kad nejuokautų su manimi apie tai. Jis žinojo, kad tam nepritariu, todėl tikėjausi, kad juokauja. Davidas atsakydavo, kad stebėčiau jį. Vėliau paklausus, kokius narkotikus moterims duodavo, vyras jo prašęs tai pamiršti, nes nieko apie tai nesakys, baiminosi, kad bus įduotas“, – prisiminė S.Baueris.

Panašiomis istorijomis dalijosi ir kitas įtariamojo pažįstamas – R.Rieckermannas, kuris „The Mail“ sakė, kad maždaug prieš 15 metų jis Davidą reguliariai matydavo „Playboy Mansion“ vakarėliuose ir kituose įžymybių namuose Holivude ir Beverli Hilse.

Naujausi straipsniai