Dvi Lietuvos legendos įsiamžino kartu – Džordana Butkutė ir Arvydas Sabonis ruošiasi ypatingai šventei

Džordana Butkutė ir Arvydas Sabonis / Facebook nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-13 22:21
Prieš 13 metų Lietuvą šokiu nustebinę dainininkė Džordana Butkutė (48) ir buvęs krepšininkas Arvydas Sabonis (52) ir vėl susitiko, o savo susitikimo nuotrauka pasidalijo su gerbėjais. Mažutė rokerė ir milžinas – toks įspūdis susidaro žvelgiant į Džordaną Butkutę ir Arvydą Sabonį.

Šios dvi Lietuvos legendos susitiko neatsitiktinai. Jie abu prisideda prie šou K95 šou – įspūdingam renginiui, skirtam Lietuvos krepšinio 95-erių metų jubiliejui – kūrimo.

„Žalgirio“ arenoje rengiamoje krepšinio šventėje vyks ne tik įspūdingas koncertas, bet bus apžvelgta beveik šimtametė populiariausios Lietuvos sporto šakos istorija, įvertintos labiausiai nusipelniusios krepšinio asmenybės ir komandos.

Kol kas Džordana Butkutė neišduoda, kokiu šou nustebins per K95. Užtat jos ir Arvydo Sabonio susitikimas atgaivino 2004-aisiais rengtos „LKL Žvaigždžių dienos“ prisiminimus. Tuomet Dž. Butkutė susirinkusiems į Kauno sporto halę sudainavo dainą, kurioje buvo tokie žodžiai – „Ir aukštai aukštai iškels, kad parodytų kur tu“.

Supratęs dainos žodžius kaip raginimą, krepšininkas paėmė smulkutę dainininkę ant rankų ir pakėlė aukštai. Šis dviejų ryškių asmenybių ūgių kontrastas labiausiai ir įsiminė krepšinio sirgaliams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai