„Dvi kartos“ scenoje Vaidotas Baumila nesuvaldė ašarų

Vaidas Baumila / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jaukiausias LRT muzikinis projektas „Dvi kartos“ įsibėgėja - jau šį šeštadienį šou paliks antroji pora. Duetai į sceną šį kartą neš lietuviškas dainas. Nemažai jų – itin jautrios. Vaidoto Baumilos ir Sofijos Vasilevskytės duetas atliko grupės „Lemon Joy“ dainą Karolis.

Pasirodymo metu graudinosi ne vienas studijos svečias. Ašarų sulaikyti nepavyko ir pačiam Vaidotui Baumilai bei komisijos narei Dovilei Filmanavičiūtei.

„Nežinau, ar galėjom pradėti dar jautriau… Labai sujaudinot mane. Jaudintis pradėjau dar užkulisiuose, nes viena ausimi girdėjau repeticiją. Tai – viena gražiausių dainų“, - braukdama ašaras sakė projekto komisijos narė.

Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė / LRT nuotr.

„Igorį pažįstu kaip labai gilų ir šviesų žmogų, galvoju, ar tikrai taip sunku suprasti, apie ką ši daina. Susigraudinau, nes šiandien prieš akis man pasitaikė straipsnis, kuriame psichologai pasakė faktą, kad Lietuvoje 300.000 žmonių serga depresija. Žiūrėjau į jus, klausiausi ir pagalvojau, kaip gerai būtų turėti tokį mažą baltą angelą kiekvienam tų žmonių“, – jautriai kalbėjo D. Filmanavičiūtė.

Įspūdingas pasirodymas abejingo nepaliko ir Stanislavo Stavickio-Stano. „Žiūrėdamas į Vaidą mąsčiau, ar to reikėjo – tos vaidybos, kai nuleidai galvą. Tuomet pakėlei akis ir tapo aišku, kad tu nevaidini“, – pastebėjo komisijos narys.

Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė / LRT nuotr.

„Dvi kartos“ – jaukus muzikinių duetų projektas, kiekvieną šeštadienį 21 val. rodomas per LRT. Duetų nariai – teoriškai vienas kitam į mamas ar tėčius tinkantys dainininkai. Juos skira ne tik amžius, bet ir muzikinis skonis, žinoma ir mėgiama muzika. Šou komisija: Dovilė Filmanavičiūtė, Vytenis Pauliukaitis, Stanislavas Stavickis-Stano bei Ramūnas Zilnys. Projektą veda aktoriai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Giedrius Savickas.

Skaitykite daugiau