Dvejų su puse metukų princesė Charlotte rūmuose čiauška dvejomis kalbomis

Princesė Charlotte / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-12 18:02
Jungtinės Karalystės princo Williamo ir jo žmonos Catherine dukra princesė Charlotte yra talentinga mergaitė – ji jau kalba dvejomis kalbomis, rašo metro.co.uk.

Šią savaitę darželį pradėjusi lankyti dvejų su puse metukų princesė Charlotte čiauška ne tik angliškai, bet ir ispaniškai. Tiesa, laisvai ispaniškai ji dar nekalba, bet nuolat praktikuoja šią kalbą. Ispanų Charlotte pramoko iš savo auklės Marios Teresos Borrallo.

Palensijoje gimusi ir augusi Maria Teresa Borallo ispanų kalbos pagrindų moko ne tik mažąją princesę, bet ir jos vyresnįjį brolį princą George'ą. Pranešama, kad sulaukęs trejų metukų princas ispaniškai skaičiavo iki dešimt.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Maria Teresa Borallo – vienintelė auklė, kurią nusamdė princas Williamas su Catherine. Ji karališkajai šeimai dirba nuo tada, kai princui George'ui sukako pusė metų. Iki tol karališkajai porai padėjo Jessie Webb. Savo vaikų neturinčią J.Webb prieš daugiau nei 20 metų pasamdė princesė Diana. Princams jų auklė tapo tarsi šeimos narė – Williamas ją kviečia į savo gimtadienius, J.Webb taip pat dalyvavo jo vestuvėse su Catherine.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai