Dušo testas: reikia atsakyti tik į vieną klausimą

Moteris duše / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-30 09:00
Jums nereikės ilgai galvoti, kokį atsakymą pasirinkti ar braukyti kryžiukus ties priimtinu teiginiu. Viskas labai paprasta – atsakote į vieną klausimą ir sužinote, kokia esate asmenybė.

Tačiau žvelkite į tai kaip žaidimą, o ne nenuginčijamą tiesą. 

Klausimas paprastas: kokią kūno dalį pirmiausia plaunate duše?

1. Galvą

2. Krūtinę

3. Pažastis

4. Veidą

5. Pečius

6. Kita

Rezultatai

Kaip atsakėte į klausimą, tokį apibūdinimą ir skaitykite.

Galva. Esate artistiška asmenybė – mėgstate skraidyti padebesiais, tačiau tuo pačiu galite pasiekti tai, ko nepajėgia kiti. Kartais jums pritrūksta atsidavimo ir atkaklumo, tačiau dirbsite itin ryžtingai, jeigu tikslas jums prie širdies. Pinigai nėra svarbiausias dalykas jūsų gyvenime, kadangi kur kas labiau vertinate draugystę. Tarp draugų – tik intelektualai ir tie, kurie jums artimi dvasiškai. Esate puikūs meilužiai, mat trokštate naujų potyrių ir esate atvira eksperimentams. Jūsų stiprybė – talente ir galimybėse.

Krūtinė. Esate praktiškas žmogus. Mėgstate sakyti tiesą į akis, o ne vaikščioti aplinkiniais keliais. Jums svarbiausias dalykas – patogumas. Nepatinka, kai atitraukia nuo darbų, neįvertina jūsų požiūrio.

Pažastys. Jūs patikimi ir labai darbštūs, žemiški gerąja prasme. Trokštate padėti kitiems žmonėms, tačiau neretai atsiduriate nepatogiose situacijose, kadangi nesuprantate, ar aplinkiniai į jus žvelgia nuoširdžiai. Santykiuose su antrąja puse pabandykite į savo seksualinį gyvenimą įnešti daugiau vėjavaikiškumo.

Veidas. Pirmiausia plaunate veidą? Tuomet pinigai jums rūpi labiausiai ir jūs darysite viską, kad užsidirbtumėte jų pakankamai. Deja, atsakingumas ir vertybės čia nukeliauja į antrą planą. Draugai jums tam, kad padėtų, o gyvenimas – kad įveiktumėte visas kliūtis. Jums nesvarbu, ką galvoja aplinkiniai. Esate egocentriški, sekse dažniausiai reikalaujate dėmesio tik sau.

Taip pat skaitykite: Patarimai, padėsiantys atsikratyti riebalų nuo skirtingų kūno vietų

Pečiai. Jūsų negalima pavadinti laimės kūdikiu, kadangi dažnai negaunate to, ko siekiate. Saugodamiesi nuo negatyvių dalykų jūs laiką noriai leidžiate vienumoje. Gal dėl to sunku susirasti antrąją pusę? Patariama pasistengti užkurti savo vidinį variklį ir pasinaudoti būdo privalumais, o ne skendėti savigailoje.

Kitos kūno dalys. Jūs turite vidinės galios ir jėgos, tačiau ne visi tai įžvelgia. Jums vertėtų būti avantiūristiškesniems, atskleisti savo potencialą. Esate įdomi asmenybė, kaip ir kiekvienas mūsų turinti tam tikrų trūkumų, todėl verčiau atskleiskite stipriąsias savo puses, o ne slėpkite silpnąsias. Sekse turite nemažai fantazijų, tik ne visada jas drįstate išpildyti.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai