Dukters susilaukusi Ieva Narkutė lopšinių nekuria

Ieva Narkutė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-08 16:03
Vasario 16 dieną Ieva Narkutė Vilniuje Šv.Kotrynos bažnyčioje surengs ypatingą koncertą „Laisvė“. „Koncerto pavadinimas turi daug prasmių. Tarkim: laisvė ištrūkti iš namų jaunai mamai. Ir ištrūkti ne bet kur, o į savo koncertą“, – juokiasi I.Narkutė, planuojanti pirmąjį solinį pasirodymą po dukros Onos gimimo.

„Dabar dažniausiai mano kartojamas tekstas - Janinos Degutytės „Pienės pūkas“. Ten meilė nesibaigia, o ir apskritai J.Degutytės eilėraščiuose - tobula amžina taika.

Mano dienos sukasi kaip kaleidoskopas ir net nepastebiu, kaip dar ir dar viena praeina... Tikriausiai ir kūdikiška rutina čia prideda savo. Rutina, kurioje daug šypsenų ir gugavimo, kurie tikrai nukreipia dėmesį nuo viso išorinio pasaulio ir jo reikalų“, – apie dabartinį savo gyvenimą pasakoja prieš tris mėnesius pirmagimės susilaukusi dainininkė.

Ar tai reiškia, kad motinystė ją pakeitė negrįžtamai ir dainų apie vyną, vyrus ir nelaimingą meilę nebebus?

„Ne, vaikiškų lopšinių dar nepradėjau rašyti. Vis dar rašau dainas apie tai, apie ką rašiau ir pernai. Apie tuos pačius vyrus, vyną ir meiles. Nes tos temos dar neišgvildentos. Kažin, ar jas apskritai įmanoma išgvildenti iki galo“, – juokiasi Ieva.

Vasario 16 d. koncertas įpareigoja ir kitai Ievos mėgstamai temai: meilė Tėvynei susilaukus dukros tapo brandesnė.

„Dabar patriotinės dainos kitaip skamba, nes daugiau imu galvoti, į kokią šalį, į kokį pasaulį pasikviečiau savo vaiką, ką mūsų karta paliks dukros kartai, kokiais šiandienos sprendimais padarysim įtaką jų gyvenimui ateityje. Skambės ir pora liaudies dainų. Nes ir tai svarbu“, – apie koncertą pasakoja I.Narkutė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai