Dukros susilaukusi Ingrida Martinkėnaitė dėkoja medikams: „Man tai buvo nereali patirtis“

Ingrida Martinkėnaitė-Urbonė su vyru Mindaugu Urbonu ir dukrele/ „Fotobanko“ archyvų ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-17 15:01
Balandžio 14-ąją dukrelės su sutuoktiniu, advoktu Mindaugu Urbonu, susilaukusi merginų grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė-Urbonė penktadienį išleista iš ligoninės.

Karantino laikotarpis – neramus ir sudėtingas kviekvienai gimdyvei, tačiau Ingrida teigė, kad jos patirtis Santaros klinikų akušerijos skyriuje buvo „nereali“, garsi moteris negailėjo gražių žodžių ja ir dukrele pasirūpinusiems medikams.

„Mačiau paskutiniu metu socialiniuose tinkluose apie gimdymus sklandančias istorijas ir svarsčiau: galbūt man labai pasisekė sutikti gerus gydytojus, nes nieko panašaus nepatyriau. Ligoninėje ilgai nesu gulėjusi – pirmą kartą ten atsidūriau, kai susilaukiau pirmos dukters ir dabar sugrįžau su antruoju gimdymu. Vykdama gimdyti mąsčiau, kaip viskas vis dėlto bus...Tačiau mano kelyje pasitaiko žmonės, kuriems norisi vien dėkoti: ligoninėje sulaukiau rūpesčio ir meilės, užuojautos. O dėl to, kad šalia nebuvo vyrų –  gimdyvėms visas kolektyvas, manau, skyrė dar daugiau dėmesio“, – Žmonės.lt pasakojo atlikėja.

Ingrida Martinkėnaitė
Ingrida Martinkėnaitė

Ingrida pasakojo, kad tiek ji, tiek dukrelė jaučiasi puikiai. „Bandome apsiprasti namuose, suvokiau, kad mūsų būstas, nors ir pilna visos reikalingos amunicijos, nėra iki galo pritaikytas kūdikiui“, – juokėsi ji ir pridėjo, kad dabar svarbiausia susidėlioti daiktus ir įsivažiuoti į rutiną tam, kad galėtų mėgautis šiuo gyveno etapu. 

Medikams žinoma moteris padėkojo ir socialiniuose tinkluose. 

„Gimdyti karantino metu? Daugeliui, tai buvo iššūkis ir panika, o man tai buvo nereali patirtis. Svarbu  – nusiteikimas. Norėtųsi ypatingai padėkoti Santariškių akušerijos skyriaus darbuotojams, kurie pasitiko mus su kvalifikuota pagalba ir plačiomis šypsenomis, kai mes vidury nakties įsiveržėme supratę, kad nenumaldomai artėja susitikimas su dukryte, beje, šiek tiek anksčiau nei numatyta.

Didelis DĖKUI dr. ginekologei akušerei Dianai Ramašauskaitei, kuri prižiūrėjo mus viso nėštumo ir gimdymo metu, akušerei Ingai, akušerei Linai. Visų ir neišvardinsi. Tiek rūpesčio, žmogiškos šilumos, profesionalumo, saugumo – tokiu ypatingai nelengvu metu. Tik šilčiausi prisiminimai apie pirmąsias dukrytės gyvenimo dienas“, –  rašė I. Martinkėnaitė-Urbonė. 

Ingridos mergytė gimė 7 val. ryto, balandžio 14-ąją. Kalbėdama su Žmonės.lt dainininkė atskleidė, kad didžiausias darbas šiuo metu – išrinkti dukrai vardą.

 

 

Ingrida Martinkėnaitė / asmeninio albumo nuotrauka
Ingrida Martinkėnaitė / asmeninio albumo nuotrauka

Su mylimuoju Mindaugu Urbonu jiedu susituokė prieš tris metus saulėtame Gili Travangano salos paplūdimyje Indonezijoje.

Vyras slapčia suplanavo jųdviejų vestuves. Tokias, apie kokias jie ir svajojo – paprastas bei jaukias.

„Mūsų draugams persikėlus gyventi į Indoneziją, pradėjome planuoti kelionę pas juos. Tačiau artėjant atostogoms pajutau, kad kažkas rezgama man už nugaros. Prirėmus prie sienos, tuo metu mano būsimą vyrą, jis išsidavė, kad bus vestuvės“, –  yra pasakojusi Ingrida Martinkėnaitė.

Iš ankstesnių santykių moteris augina dukrą Mariją.

Naujausi straipsniai