Dukros sulaukusiems Meghan ir Harry – šeimos sveikinimai: Kembridžo hercogai parodė išskirtinį dėmesį

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie, princas Williamas su žmona, Sasekso hercogiene Catherine / Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-07 08:43
Sekmadienį visą pasaulį apskriejo žinia, kad žymioji princo Harry ir aktorės Meghan Markle šeima sulaukė antro vaikelio. Birželio 4 dieną jiems gimė dukra, kurią pavadino Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Iškart po šios džiugios žinios, porą sveikinti suskubo visa karališkoji šeima.

Meghan Markle ir princą Harry pasveikino karalienė Elizabeth II ir visi kiti šeimos nariai, rašo „People“. Pora sulaukė ne tik šiltų palinkėjimų, bet ir atskiro Kembridžo hercogų Catherine bei Williamo dėmesio. 

„Karalienė, Velso princas ir Kornvalio kunigaikštienė bei Kembridžo hercogai buvo informuoti ir džiaugiasi sulaukę naujienų apie Sasekso hercogų dukros gimimą“, – skelbiama Bakingamo rūmų pranešime spaudai.

Tuo tarpu princas Williamas ir Catherine Middleton savo Instagrame pasidalijo atskira sveikinimo žinute ir žavinga Meghan Markle bei princo Harry fotografija. 

„Mes visi tokie laimingi sulaukę džiugių naujienų apie mažylės Lili gimimą. Sveikinimai Harry, Meghan ir Archie“, – rašė Kate Middleton ir Williamas.

Jų socialinio tinklo paskyroje buvo paviešinta ir besilaukiančios Meghan Markle nuotrauka, kur rankose ji laiko sūnų Archie, o greta jų, apsikabinęs savo mylimiausius, stovi princas Harry.

Žmonės.lt primena, jog princas Harry ir M.Markle dukros susilaukė birželio 4-ąją, 11.40 val., Santa Barbaros ligoninėje, Kalifornijoje. Mergaitė gimė 3,5 kilogramo svorio.

„Mama ir vaikas jaučiasi gerai ir šiuo metu ilsisi namuose“, – buvo rašoma poros pranešime.

Savo dukrai pora išrinko ypatingą vardą – pavadino Lilibet „Lili“ Diana Mountbatten-Windsor.

Teigiama, kad Lili vardą Meghan ir princas Harry mergaitei suteikė jos prosenelės Elizabeth II, kuri artimųjų rate vadinama Lilibet, garbei. Vidurinis vardas Diana pasirinktas norint pagerbti 1997 metais automobilio avarijoje žuvusią močiutę, Velso princesę Dianą ir princų Harry bei Williamo mamą.

„Ji yra kur kas daugiau, nei galėjome įsivaizduoti ir prašyti. Mes esame labai dėkingi už meilę ir maldas, kurias jaučiame atkeliaujant iš viso pasaulio. Dėkojame už jūsų palaikymą šiuo mūsų šeimai ypatingu metu“, – rašoma poros pranešime. 

Lilibet „Lili“ Diana Mountbatten-Windsor yra 11-oji karalienės Elizabeth II proanūkė ir penktoji princo Charleso anūkė. Mergaitė yra aštuntoji eilėje į Didžiosios Britanijos karaliaus sostą.

 

Naujausi straipsniai