Dukrą į pirmą klasę išleidusi Daina Bosas išsakė savo nuomonę dėl pagalbos vaikams ruošiant namų darbus

Daina ir Antanas Bosai į pirmą klasę išleido dukrą Urtę Magdaleną / Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-01 12:13
„Viskas iš naujo“, - šyptelėjo vienas kitam verslininkai Daina ir Antanas Bosai ir kartu su savo septynmete dukra Urte Magdalena nužygiavo į pirmą klasę Karalienės Mortos mokykloje Klaipėdoje.

Dainos Bosas sūnus Lukas jau baigęs aukštąjį mokslą, dukrai Mariai 17 metų – mokyklon lydėti reikia tik mažylę.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Tarp mano vaikų – dešimties metų skirtumas, tad išties šiandienis mokyklos etapas mums – tarsi viskas iš naujo, – smagiai kalbėjo Daina Bosas. – Magdalena labai laukė mokytojos, susitikimo su bendraklasiais – nusiteikimas puikus, dukra yra itin komunikabili, tad ją džiugina nauja pradžia“.

Nuo ko trijų vaikų mama norėtų apsaugoti savo mažylę?

„Neturiu blogų patirčių, mano vyresni vaikai mokėsi gerai, neturėjo konfliktų su mokytojais. Nebent, prisiminusi savo mokyklos laikus, nors man buvo gerai, norėtųsi išvengti muštro, nenorėčiau, kad vaikai į mokyklą eitų susitraukę, jausdami baimę. Vaikai ir mokytojai turi būti draugai, komanda, gerbti vieni kitus. Mokytojai turi ugdyti pasitikėjimą, savarankiškumą“, – įsitikinusi Daina.

Ar ji ruoš namų darbus kartu su Urte Magdalena?

„Griežtai laikausi nuostatos, kad mokiniai mokosi patys, mokykla yra tam, kad mokytų, mokytojai – kad išmokytų, o mes, tėvai, turime savuosius darbus. Nemanau, kad grįžę iš darbo dar turėtume sėsti prie namų ruošos su vaikais. Gal man pasisekė, kad vaikai mokėsi gerai – neturėjau rūpesčių, mokyklose, kurias jie lankė, dirbo puikūs specialistai ir visko išmokė. Bet girdžiu iš draugių, kad jos kartu su vaikais ruošia namų darbus. Nežinau, kokia to priežastis. Be abejo, vaikui reikia padėti. Tačiau dirbti mokytojos darbą neturiu nei kompetencijos, nei noro“, – įsitikinusi žinoma moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai