Dubajuje susižadėjo šokėja Patricija Belousova – ant rankos suspindo įspūdingas žiedas

Patricija Belousova susižadėjo su mylimuoju Alexu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-30 13:11
2014 metų Lietuvos atstovė „Mis Visata“ grožio konkurse, profesionali šokėja Patricija Belousova (26) susižadėjo – lemtingąjį „taip“ ji ištarė savo širdies draugui Alexandrui Ionel (26), o svarbi akimirka priminė pasaką.

Pora susižadėjo Dubajuje, kuriame jau kurį laiką kartu atostogavo. Vieną vakarą jiedu lankėsi prabangiame restorane, o piršlybos įvyko 54-ame to pastato aukšte.

Ant Patricijos rankos suspindo įspūdingas sužadėtuvių žiedas, o ji mylimajam be jokios abejonės ištarė „taip“.

P.Belousovos širdies draugas mylimosios rankos paprašė priklupęs ant kelio, įspūdingoje vietoje, kur Patricijai sėdint ant išpuoštų sūpynių už nugaros matėsi kvapą gniaužiantis naktinio Dubajaus vaizdas.

„Šios atostogos buvo stebuklingos. Būdama pačioje Dubajaus širdyje aš pasakiau „taip“. Gyvenimas yra kupinas netikėtumų ir gali sukelti šypseną pačiu netikėčiausiu metu. Atostogos baigėsi, tačiau būtent čia mes pradedame savo, kaip šeimos, etapą“, – su Žmonės.lt džiugia naujiena pasidalijusi sakė Patricija.

Patricija Belousova susižadėjo su mylimuoju Alexu / Asmeninio albumo nuotr.
Patricija Belousova susižadėjo su mylimuoju Alexu / Asmeninio albumo nuotr.

Pora kartu jau – pustrečių metų, o simpatija nuo pat pažinties pradžios buvo abipusė ir su bendros ateities perspektyva.

„Jei atvirai, vos susipažinę supratome, kad šį žingsnį norėsime žengti kartu. Prieš keletą mėnesių kalbėjomės apie tai, koks galėtų būti mūsų svajonių sužadėtuvių žiedas. Bet kadangi iš karto buvo aišku, kad tokio ypatingo akmens, kokio Alexas norėjo žiedui –  išskirtinės spalvos ir formos – būtų sunku rasti, nes jie yra reti, žinojau, kad tai užtruks, todėl tikrai nesitikėjau, kad tai įvyks taip greitai. Apie piršlybas Dubajuje tą vakarą nė nenumaniau.

Alexas mėgsta mane nustebinti ir visada sugalvoja ką nors naujo. Šį kartą – nepamirštamoje vietoje su ypatinga proga ir amžinybės atminimu“, – Žmonės.lt sakė būsima nuotaka.

Pasiteiravus, kada pora planuoja iškelti ir vestuves, P.Belousova atviravo, kad kol kas data dar nenumatyta: „Į šį klausimą mes negalime taip paprastai atsakyti, dar nežinome, kada būsime pasirengę žengti kitą žingsnį. Šeima yra didelė atsakomybė. Galiausiai po žmonos vaidmens seka kitas vaidmuo – mamos ir, žinoma, tėvo.“

Naujausi straipsniai