Dua Lipa pristatė naują singlą „Levitating“: vaizdo klipo režisieriais tapo gerbėjai

Dua Lipa ir DaBaby / Gifted Mindset nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Popmuzikos diva, vieno populiariausių metų albumo „Future Nostalgia“ savininkė Dua Lipa pristatė naują singlą „Levitating“. Jį britų atlikėja įrašė su repo sensacija Dababy. Jau nuo pirmųjų akordų singlas nukelia tiesiai į neoninių šviesų pripildytą šokių aikštelę.

Kūrinį prodiusavo Koz ir Stuartas Price‘as, posmelį dainoje įdainavo ir repo sensacija, milijardus perklausų skaičiuojantis Dababy. „Levitating“ yra naujausias kūrinys iš Dua Lipos Nr. 1 albumo „Future Nostalgia“, kuriame tokie hitai kaip „Don’t Start Now“, „Physical“, „Break My Heart“ ir „Hallucinate“.

„Levitating“ pasirodo kartu su futuristiniu Art deco stiliaus vaizdo klipu, kuris gimė po unikalios Dua Lipos ir „Tik Tok“ partnerystės – programėlės vartotojai galėjo siūlyti savo idėjas vaizdo klipui. Per savaitę sulauktą daugiau kaip 150 tūkstančių vaizdo klipų ir daugiau kaip 300 mln. iššūkio peržiūrų.

Dua Lipa – Levitating (feat. DaBaby)

Gerbėjai klipui ne tik sukūrė šokio žingsnelis, bet ir įkvėpė stilių, makiažą, dalis gerbėjų net buvo pakviesti nusifilmuoti. Vaizdo klipo aplinką inspiravo legendinis Niujorko klubas „Studio 54“ ir tuometė auksinė disko muzikos era. Klipą režisavo Warrenas Fu, anksčiau dirbęs su „Daft Punk“, Marku Ronsonu ir grupe „The 1975“.

Vos išleidusi pirmąjį singlą 2015-aisiais Dua Lipa iš karto tapo viena geidžiamiausių jaunųjų pasaulio atlikėjų. Jos vardinio debiutinio albumo pasaulyje parduota daugiau kaip 5 mln. kopijų.

Atlikėja Dua Lipa (31 nuotr.)
+25

Albumo „Dua Lipa“ singlų parduota net 7 milijonai, o daina „New Rules“ tiesiogine to žodžio prasme pakeitė atlikėjos gyvenimą – Dua Lipa tapo jauniausia moteris atlikėja pasaulyje, kurios vaizdo klipas peržiūrėtas daugiau kaip milijardą kartų. Po to sekė eilė apdovanojimų, tarp jų ir dvi „Grammy“ statulėlės. 

Šių metų kovą pasirodęs antrasis atlikėjos albumas „Future Nostalgia“ per pirmąją savaitę perklausytas daugiau kaip 294 mln. kartų, o šiuo metu vien „Spotify“ perklausų skaičius siekia 2.2 mlrd. Dėka to, Dua Lipa tapo klausomiausia britų atlikėja pasaulyje, „Spotify“ jai taip pat prikluso klausomiausios moters atlikėjos titulas.

„Future Nostalgia“ yra vienas populiariausių šių metų albumų Lietuvoje. Visi albumo singlai vos tik pasirodę patekdavo į populiariausių Lietuvos radijų ir muzikos klausymosi platformų topų pirmąsias vietas.

Skaitykite daugiau