Dua Lipa pasipuošė lietuvių dizainerės kurtu apdaru: dryžuotas bolero atrodo stulbinamai

Dua Lipa/ Warner Music nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Popmuzikos žvaigždė Dua Lipa stebina ne tik unikaliu balsu, bet ir ryškiu stiliumi. Šįkart jos išskirtinio dėmesio sulaukė ir lietuvių dizainerė Urtė Katiliūtė (Urtė Kat) – jos kurtu apdaru pasipuošusi atlikėja įsiamžino asmenukėje.

Dua Lipa socialiniame tinkle pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja su išties akį traukiančiu drabužiu. Raudonais ir rausvais dryžiais puoštas bolero, pavadinimu „Transformer“ yra lietuvių dizainerės Urtės Kat kūrinys.

„Sekmadienio ritualai ir naujai įsigytos knygos“, – pasidalijusi nuotrauka, kurioje matyti lietuvių dizainerės drabužis, rašė ji.

Šia Dua Lipos nuotrauka pasidalijo ir pati Urtė Katiliūtė oficialioje „Instagram“ paskyroje, kurią seka beveik 10 tūkst. sekėjų.

Dizainerė Urtė Katiliūtė yra viena iš 2019 metų „Injekcijos“ nugalėtojų. Jaunoji dizainerė vis dažniau sulaukė ne tik lietuvių, bet ir užsieniečių dėmesio.

Tai ne pirmas kartas, kai lietuvių kūriniai pastebimi svetur. Jau ne viena popmuzikos žvaigždė puošėsi ir žinomos dizainerės Agnės Kuzmickaitės „drugeliais“. Jos drabužius rinkosi Miley Cyrus sesuo Noah Cyrus bei Rita Ora.

Skaitykite daugiau