Dua Lipa išsiskyrė su modeliu Anwaru Hadidu: neatlaikė santykių krizės

Anwaras Hadidas ir Dua Lipa / „Scanpix“ ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-14 08:28
Popmuzikos dievaitė Dua Lipa, birželį koncertuosianti Lietuvoje, jau kelias savaites mėgaujasi laisve – kalbama, kad atlikėja išsiskyrė su modeliu Anwaru Hadidu ar bent jau kuriam laikui sustabdė savo santykius, rašo užsienio žiniasklaida.

Britų atlikėja Dua Lipa (26 m.) ir modelis Anwaras Hadidas (22 m.), garsių manekenių Gigi ir Bellos Hadid brolis, po 2,5 metų trukusios draugystės pasuko skirtingais keliais. Na, bent jau kol kas.

„Dua ir Anwaras santykiuose padarė pertrauką ir leidžia laiką atskirai. Jie stengiasi viską išsiaiškinti“, – portalui people.com sakė Hadidų šeimai artimas šaltinis.

D.Lipos ir A.Hadido atstovai šios žinios nekomentavo.

Anwaras Hadidas ir Dua Lipa / „Scanpix“ nuotr.
Anwaras Hadidas ir Dua Lipa / „Scanpix“ nuotr.

Kitas šaltinis šią žinią patvirtino ir leidiniui „Us Weekly“. Jo teigimu, pora nebesusitikinėja, o kuriam laikui nutraukti santykius nusprendė prieš šventes.

Apie poros išsiskyrimą pirmasis pranešė laikraštis „The U.S. Sun“, kuris jau praėjusių metų gruodį pranešė, kad „Grammy“ laureatė ir jos vaikinas išgyvena santykių krizę, nes „tiek daug keliauti ir gyventi atskirai yra sunku“.

„The U.S. Sun“ rašė, kad pora laiko kartu nebeleidžia nuo praėjusių metų rudens: Dua Lipa gyvena tarp Londono ir Los Andželo, kuriuose įrašinėja naują albumą, o A.Hadidas – Niujorke.

Anwaras Hadidas ir Dua Lipa 2019 m. liepą / „Scanpix“ nuotr.
Anwaras Hadidas ir Dua Lipa 2019 m. liepą / „Scanpix“ nuotr.

Kad tarp Dua Lipos ir Anwero Hadido yra įsiplieskę romantiški jausmai, imta kalbėti 2019 m. liepą. Spėliones apie britų garsenybių romaną sukėlė nuotraukos, užfiksuotos muzikos festivalyje „British Summertime 2019“ Londone.

Rugsėjį jie kartu dalyvavo Niujorko mados savaitėje, o po kelių mėnesių pasirodė ant raudonojo kilimo 2019 m. Amerikos muzikos apdovanojimuose.Ten jie debiutavo kaip pora ir nebeslėpė savo jausmų.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama