Du prekės ženklai sostinėje pristatė šiltojo sezono kolekciją

Kolekcijų pristatymas / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-28 22:49
Prekės ženklai „Pietro Filipi“ ir „Hogl“ trečiadienio vakarą pristatė naujausią 2018 m. pavasario / vasaros kolekciją, skirtą charizmatiškiems vyrams bei moterims. Vakaro organizatorius kūrybininkų komanda „Time2“ sujungė šiuolaikinės mados pasaulį bei muziką modernioje, miesto širdyje esančioje erdvėje skambant gyviems balsams. Kolekcijos pristatymo metu svečiams dainavo Justė Kraujelytė bei grupės „Joel“ vokalistai Kristina ir Jokūbas.

Dizainerių kurti rūbai bei avalynė tiesiogiai atspindėjo ir šio sezono prekių ženklų kampanijos įvaizdį bei idėją. „Pietro Filipi“ kolekcija sujungė tris skirtingas moterų kartas. Kūrėjai pristatė tris moterų fotoportretus – mamos, dukros ir močiutės, vizualiai primenančius „Polaroid“ nuotraukas, kurios suteikia asmeniškumo ir tuo pačiu žengia koja kojon su šiuolaikinėm mados tendencijom. Kolekcija yra nepavaldi laikui ir stereotipams, bet sukurta tikrai moteriai, kuri žino savo vertę, turi savo stilių ir yra neabejinga madai.

Trys kampanijos moterų portretai taip pat priklauso tikroms moterims.

Austriško avalynės ženklo „Hogl“ pristatyta kolekcija kvietė į stilingą tropinę kelionę aplink pasaulį: magiškas sakurų žydėjimas Tokijuje, saulės pripildyti kraštovaizdžiai Aruboje, Pietų Afrikos laukinis grožis arba nesibaigianti vasara Sidnėjuje. Visa tai galėjo pajusti vakaro svečiai, nes naujausioje kolekcijoje dominuoja etniniai motyvai, persipynę su bohema. Šiaurietiškas minimalizmas, flirtuojantis su tropinės saulės atspalviais, prabangus sportinis stilius alsavo prabangiais egzotiniais bei safari motyvais.

Vakaro svečiai gėrėjosi naujais dizainerių kurtais darbais, kurie, įkvėpti minimalistinio dizaino ir šiuolaikinių mados tendencijų, kiekvieną sezoną pristato modernios klasikos drabužių kolekcijas vyrams ir moterims.

Žmonės.lt

Temos:

Mada Stilius

Naujausi straipsniai