„Du Donatai“ po pergalės: „Laimėjome, nes esame nuoširdūs“ 

„2 Donatai“ Donatas Čižauskas ir Karolis Akulavičius / „Fotogenijų“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Didžiausias visų laikų televizijos muzikinis projektas „Muzikinės kovos“ praėjusį penktadienį, birželio 1, baigėsi. Po įnirtingos kovos finale vos daugiau nei 100 balsų persvara pirmąją vietą laimėjo grupė „Du Donatai“, jie pergalę išplėšė iš grupės „16hz“.

Iš viso tą vakarą TV studijoje buvo sulaukta rekordinio žiūrovų skaičius, daugiau nei 10 000. Projekte per laidos sezoną sudalyvavo daugiau nei 30 grupių. Trečiąją vietą laimėjo grupė„ Patruliai“. Visi trys projekto nugalėtojai gavo galimybę pasirašyti žvaigždės kontraktą su „ Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupe.

Grupės „Du Donatai“ lyderis Donatas Čižauskas (29) neslėpė, kad įtampos buvo daug.

„Du Donatai“ laidoje „Muzikinės kovos“ / Organizatorių nuotr.

„Kol vyko balsavimas, kova ėjo taškas į tašką, net sprandas iš jaudulio įkaito. Labai džiaugiuosi tokia pergale, tai mums didžiulis įvertinimas, nes projektas buvo rimtas, teko nugalėti daugybę įvairaus stiliaus grupių. Nežinau, kodėl mes laimėjome. Gal, kad buvome nuoširdūs, nekvietėme į pagalbą jokių chorų ar pagalbos? Pasitikėjom tik savo jėgomis. Tikiuosi, laimėjimas pravers, nes organizuojame grupės penkmečio turą, labai gera nuotaika po projekto.“

„Du Donatai“ laidoje „Muzikinės kovos“ / Organizatorių nuotr.

Antrąją vietą laimėję „16 hz“ prisipažino, kad iki pat finalų nesitikėjo, kad gali laimėti tokią aukštą vietą. Grupės vokalistas Petras Jucevičius (48) sako: „Mes scenoje jau 24 metai, džiaugiuosi, kad projekte pasitikrinome jėgas tarp labai stiprių kolegų. Vadinasi, parako dar turim. Aišku, apmaudu, kad likome antri, bet galbūt pritrūko noro laimėti? Toks projektas labai reikalingas, buvo įdomu sudalyvauti, į kovas žiūrėjome labai atsakingai“.

Skaitykite daugiau