„Du balsai – viena širdis“ su broliu pasirodžiusi Ieva Narkutė atskleidė savo tikrąją profesiją

Ieva Narkutė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-13 11:20
Nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ artėja prie finišo tiesiosios. Vis daugiau dramos ir įtampos kankina dalyvius, tačiau LRT televizijos žiūrovus ir toliau šeštadienio vakarais stebina malonios staigmenos. Šį kartą dainą projekto gerbėjams dovanojo dainininkė Ieva Narkutė su broliu Linu Narkumi.

Žinoma moteris lapkričio 8 d. atšventė savo dukros antrąjį gimtadienį. „Mano naujame albume yra daina dukrai. Ten dainuoja apie tai, kaip man norisi, kad ne aš viena dirbčiau dėl to, kad jai būtų gera, bet ir pasaulis jai duotų dovanų. Kad būtų galima juo pasitikėti išleidžiant į pasaulį. Juokinga – jai tik du metai, o aš jau leidžiu ją į pasaulį“, - juokėsi jauna mama.

Ieva Narkutė / Organizatorių nuotr.
Ieva Narkutė / Organizatorių nuotr.

Komplimentų Ievai negailėjo ir projekto vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė. „Džiaugiuosi, kad Lietuvoje auga mylimas ir laimingas vaikas. O tu, Ieva, esi man įkvėpimas. Nežinau, ar visi žinote, bet Ieva yra diplomuota psichologė“, - atskleidė žinoma moteris. „Tai ir yra tai, dėl ko aš lipu ant scenos“, - atviravo I.Narkutė.

LRT televizijos projekto „Du balsai – viena širdis“ žiūrovų šeštadienį 21 val. laukia daugybė staigmenų: intriguojanti projektą palikusių Ingos ir Gedemino Japšų drama, pirmą kartą taip aštriai pasirodymus komentavusi komisija, jautrios ir ašaromis aplaistytos akimirkos. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai