„Du balsai – viena širdis“ dalyvės apsipylė ašaromis: „Mums tai – be galo svarbu“

Vytautė ir Justė Gaižauskaitės / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-02 10:33
Jaudulio, pripildančio seserų Vytautės (12) ir Justės (20) Gaižauskaičių širdis drauge užlipus į sceną, nepastebėti neįmanoma. Tvirtai susikibusios rankos, rodos, kiekviena nata išdainuota už abi. „Vytaute, manau, geriau susitvarko su jauduliu. Man užlipus į sceną tik ji ir lieka atrama“, – sako vyresnioji Justė.

„Dalyvavimas šiame projekte – lyg dovana tėvams. Pamatyti mūsų duetą buvo sena jų svajonė. Man teko perlipti didelį kompleksą dainuoti – anksčiau dalyvavau viename projekte, iš kurio iškritau ir tą pralaimėjimą priėmiau itin skaudžiai. Nusprendžiau, kad dainavimas – ne man. Nors scenoje jaučiuosi puikiai, bet baimė, kad kaip atlikėja viską darau blogai, liko ilgam...“, – atskleidė Justė.

„Mes Justę be galo palaikėme, ji – puiki dainininkė, mėginom jai tai įrodyti, bet ji neklausė. Ir dabar likus kelioms dienoms iki filmavimo matau, kiek daug emocijų ir jaudulio jai atneša kiekvienas pasirodymas. Pirmą kartą mačiau, kad sesuo tiek verktų... Kitiems pasirodymas televizijoje iššaukia žvaigždžių ligą, o jai atvirkčiai – Justė susigniaužė ir užsidarė nuo pasaulio“, – atviravo Vytautė.

„Žinau, kad žiūrovams gali susidaryti įspūdis, kad nieko kito nedarome, tik verkiame, bet kas kartą užlipus į sceną apima tiek malonios emocijos, tiek jaudulys ir jie būna tokie stiprūs, kad nenoromis viskas išsiveržia ašaromis. Ta dovana tėvams mums be galo svarbi ir jaudinanti, todėl atiduodame viską, ką turime“, – teigė sesutės.

Nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ – šeštadienį, Motinos dienos išvakarėse, 21 val. per LRT televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai