Druskininkuose tęsiasi „LTeam olimpinis žiemos festivalis 2019“

Festivalio akimirkos / Vytauto Dranginio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-02 18:52
Druskininkuose tęsiasi „LTeam olimpinis žiemos festivalis 2019“. Antrąją festivalio dieną į renginį plūstelėjo keli tūkstančiai dalyvių. „Snow Arenoje“ ir jos prieigose festivalio svečiai varžosi bėgimo, multisporto, sniego tinklinio, slidinėjimo, bavariško akmenslydžio varžybose, nemokamai gali išbandyti daugiau kaip 20 kitų žiemos sporto šakų ir rungčių.

Tarp festivalio dalyvių – LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, LR Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zdaneprovskienė, baidarininkas Ričardas Nekriošius, bėgikas Remigijus Kančys, penkiakovininkai Justinas inderis ir Ieva Serapinaitė bei kiti profesionalūs sportininkai. Specialioje festivalio laidoje improvizuotose varžybėse pečius surėmė pasaulio irklavimo čempionės Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė su TV veidais Mindaugu Rainiu ir Vitalijumi Cololo.

Nuotaiką šventėje palaiko 10 sporto talismanų su LTeam Ąžuolu ir Žalgiriniu priešakyje.

„LTeam olimpinis žiemos festivalis“ tęsis ir sekmadienį. Trečią renginio dieną vyks sniego tinklinio finalai, ekstremalus bėgimas „X trasa“ ir žiūrovų labiausiai laukiamos „Snow Kayak“ varžybos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai