Druskininkuose susituokė Indrė Burlinskaitė ir Liudas Vaisieta: planas švęsti tik dviese – neišdegė

Indrės Burlinskaitės ir Liudo Vaisietos vestuvės / Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sporto trenerė, buvusi atlikėja Indrė Burlinskaitė ir sportininkas, verslininkas Liudas Vaisieta prisiekė amžiną meilę. Penktadienio popietę Druskininkų bažnyčioje, liudijant būriui artimųjų ir draugų, jiedu vienas kitam tarė lemtingą „taip“ ir pažadėjo vienas kitą mylėti visą gyvenimą.

Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčią mylimieji pasirinko ne atsitiktinai. Jau kurį laiką Indrė gyvena Liudo gimtajame Druskininkų mieste, į kurį įleido šaknis – čia jie kuria šeimą.

Geresnės vietos gyventi Indrė su Liudu neįsivaizduoja, todėl amžiną meilę prisiekti ir gyvenimą kartu įprasminti nusprendė būtent šiame rojaus kampelyje.

Indrės Burlinskaitės ir Liudo Vaisietos vestuvės

Rudeniškų orų pora nepabūgo. Anaiptol, rusvėjantys medžių lapai nuteikia romantiškai, o Druskininkų ramybė rugsėjo viduryje leidžia niekieno netrukdomiems būti vienam su kitu. Todėl iš pradžių pora planavo, kad meilę prieš Dievą prisieks tik dviese. Vis dėlto, galiausiai jaunavedžiai apsigalvojo ir nusprendė šventę surengti ne tik sau, bet ir kitiems.

Jaunieji kvietimus svečiams išsiuntė kone paskutinę minutę. Todėl jiedu juokavo, kad sukvietė visus ne į vestuves, o į avantiūrą. Galiausiai, mažų ir intymių vestuvių idėja virto ypač didele švente, į kurią susirinko virš 70 poros artimųjų. Tarp jų – ir Indrės bičiulė sporto trenerė Greta Lebedeva-Kazakevič su sutuoktiniu imtynininku Aleksandru Kazakevičiumi.

Indrės Burlinskaitės ir Liudo Vaisietos vestuvės / Gretos Skaraitienės nuotr.

Prieš trejus metus susižadėję mylimieji išpildė savo gyvenimo svajonę – jiedu žengė prie altoriaus ir vienas kitam ištarė svarbiausią priesaiką. Nuo šiol ir visą gyvenimą Liudas su Indre per džiaugsmus ir vargus, per kalnus ir lygumas bus kartu. Kad ir kas benutiktų.

„Jau daugybę metų širdyje aš esu jo žmona, o šiandien tapau oficialiai. Jausmą apibūdinti sunku: ir jaudulys, ir laukimas, ir didelis smalsumas... Sutikti, pamilti, mylėti ilgai. Galiausiai ištekėti. Tai yra laimingiausia diena mano gyvenime“, – po vestuvių ceremonijos emocijų neslėpė I.Burlinskaitė.

Indrės Burlinskaitės ir Liudo Vaisietos vestuvės

Jaunavedžių rankas papuošė įspūdingi baltojo aukso žiedai su deimantais, kurie turi gilią reikšmę. Žiedus porai gamino Dzūkijoje įsikūrę juvelyrikos namai „Auksum“, kad šie visada primintų jųdviejų meilės istorijos dzūkiškas šaknis. 

Po vestuvių ceremonijos su visa svita jaunieji patraukė į sostinėje įsikūrusį Belmontą, kuriame svečių laukia  smagus ir jaukus vakaras.

 

 

Indrės Burlinskaitės ir Liudo Vaisietos vestuvės

Nuotaka atskleidė, kad estetika gyvenimo šventės metu – ypač svarbi, todėl sukurti ypatingą atmosferą jiedu patikėjo floristui Mantui Petruškevičiui ir „Happy Flowers“ komandai. Šventės vedimu penktadienio vakarą rūpinasi garsus komikas, aktorius, renginių vedėjas Mantas Bartuševičius. Artėjant vidurnakčiui susirinkusius svečius nustebins įspūdingas garsios atlikėjos pasirodymas, kurį jaunavedžiai kol kas akylai slepia.

Po šventės jaunieji žada atsipūsti naujame Belmonto viešbutyje. Vestuvių akimirkas, naują pavardę ir povedybinius planus gerbėjams atskleis artimiausiu metu.

Fotogalerija: 

Indrės Burlinskaitės ir Liudo Vaisietos vestuvės (56 nuotr.)
+50
Skaitykite daugiau