„Drugelių karalystėje“ Renata Norvilė pavirto Pelene: „Mano gyvenimas primena šią pasaką“

Renata Norvilė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-05 20:09
„Gyvenimu netikiu, o pasaka tikiu“, – šios Henriko Radausko eilutės papuošalų kūrėją Simoną Brazdžionytę įkvėpė pasakiškai šventei: antrąjį savo kūrybos gimtadienį ji sutiko būryje draugų, atvykusių kartu su ja pasidžiaugti tiek kūrybine sėkme, tiek pasaka virtusiu vakarėliu.

„Kūrybos gimtadienis – tai proga susitikti su klientėmis, pasikviesti jas į šventę, pabūti kartu. Yra daug klienčių, kurios gyvena kituose miestuose, todėl gimtadienis – ta šventė, dėl kurios visos galime susitikti. Man labai patiko eilėraščio citata „Gyvenimu netikiu, o pasaka tikiu“, kuri ir padiktavo gimtadienio šventės idėją bei tematiką. Sugalvojau, kad sau ir svečiams reikia sukurti tikrą pasaką su herojais ir pasakiška aplinka. Pati juk gyvenu tarsi pasakoje – svajoju ir darau tai, kas man patinka“,  – Žmonės.lt sakė S.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Vakaro metu skambėjo jos pačios kurta pasaka, į orą buvo paleisti keli gyvi egzotiniai drugiai, o svečiai čia pat galėjo pasigrožėti lyg iš pasakų knygos nužengusiomis herojėmis  – Pelenę įkūnijo Renata Norvilė, Miegančiąją gražuolę – Ernesta Kalinauskaitė, Ledo karalienę – Patricija Belousova.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Man labai patiko pasaka apie Pelenę – mano ir pačios gyvenimas primena šią pasaką, taigi įkūnijusi ją jaučiuosi išties gerai, kaip ką tik nužengusi iš šios magiškos istorijos“,  – Žmonės.lt sakė šypsodamasi R.Norvilė.

Moteris pasakojo, kad jos šeimoje kone kas vakarą skamba sūnui skaitomos pasakos, todėl tiek ji pati vaikystėje mėgo jų klausytis ir skaityti, tiek jos sūnus auga pažindamas pačius įvairiausius pasakų herojus ir istorijas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasakišku visų herojų įvaizdžiu pasirūpino dizainerė Viktorija Jakučinskaitė – jos kurtomis suknelėmis ir buvo pasipuošusios pasakų herojes įkūnijusios moterys.

„Įvairiausių pristatymų vyksta labai daug, todėl norėjau, kad šis būtų išskirtinis ir neužmirštamas, kad svečiams dar ilgam mintyse liktų geros emocijos“, – teigė vakaro šeimininkė S.Brazdžionytė.

Dvejų kūrybos metų gimtadienis – tik kelio pradžia ar jau aiškiai atrasta kryptis bei tikslai?

„Šie dveji metai praskriejo beprotišku tempu, darbų padaryta išties daug, nuveikta irgi, o dar kiek planų ateičiai! Dveji metai  – tai tuo pačiu jau ir daug, ir dar labai mažai. Labai tikiuosi, kad ir kiti bus tokie gražūs ir pasakiški“, – šypteli Simona.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai