„Drive in live“ grįžta: pirmasis publikai automobiliuose koncertuos OG Version

OG Version koncertas Kaune/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-08 14:45
Įdomus jausmas – stebėti, kaip juda laukas automobilių, vairuotojams entuziastingai mirksint šviesomis, o šturmanams šokant keleivių sėdynėse. Jau primirštų pirmojo karantino pramogų gurkšnis „Drive in live“ netrukus vėl bus pasiūlytas gyvų koncertų ištroškusiems klausytojams.

2021-ųjų sezoną „Drive in live“ pradės Vilniuje, automobilių stovėjimo aikštelėje šalia „Litexpo“. Balandžio 2 d. ten įvyks pirmasis renginių ciklo koncertas – pasirodys OG Version.

„Atlikėjams labai sunku tokį ilgą laiką nekoncertuoti, todėl su dideliu noru lipsiu ant scenos ir padarysiu viską, kad išsitaškytų tiek mano šaika, tiek visi, kurie bus automobiliuose. Neabejoju, kad laukia įdomiausias koncertas, kokiame teks dalyvauti tiek man, tiek klausytojams, – kalba OG Version. – Kai kuriu dainas, visada galvoju, kaip jos skambės automobiliuose. Mano muzika yra stipriai paremta žemais dažniais, todėl ją visada, prieš paleisdamas, tikrinu per automobilio garso aparatūrą. Smagu, kad dabar tai galėsime padaryti kartu su klausytojais. Noriu parodyti visiems kolegoms ir muzikos pasaulio žmonėms, kad esant galimybei, reikia ja pasinaudoti, nes koncertų trūksta ne tik mums, bet ir mūsų gerbėjams“.

OG Version koncertas Kaune / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
OG Version koncertas Kaune / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Nostalgiją išgyvena ir tie, kurie per pirmąjį „Drive in live“ sezoną būtent tokiu būdu – per radijo sistemas automobiliuose – klausėsi mylimų atlikėjų. Sėkmingus praėjusio pavasario serijos koncertus surengė Vidas Bareikis, Donatas Montvydas, „G&G Sindikatas“, Linas Adomaitis, „Saulės kliošas“ ir kiti.

Vido Bareikio koncertas Paluknio aerodrome/ Nendrės Žilinskaitės nuotr.
Vido Bareikio koncertas Paluknio aerodrome/ Nendrės Žilinskaitės nuotr.

„Naują „Drive in live“ koncertų seriją organizuojame, atsižvelgdami į poreikį ir galimybes. Jau pernelyg ilgai esame izoliuoti nuo įprasto mūsų gyvenimo, todėl natūralu, jog pasiilgome susitikimų, darbo ir pramogų. „Drive in live“ pasirodymus rengiame solidarizuodamiesi su visu nukentėjusiu sektoriumi, kuriame tikrai daug įvairių profesijų atstovų: nuo scenos technikų, nuomos kompanijų, šviesos dailininkų, garso režisierių iki muzikantų bei atlikėjų, kuriems šis užsitęsęs laikotarpis yra sudėtingas tiek finansine prasme, tiek žmogiškąja, nes mūsų industrijos žmonės įpratę bendrauti, susitikti, socializuotis“, – sako projekto organizatorius, kompanijos „Showart“ vadovas Artūras Trofimovas.

Automobilių kino teatro po atviru dangumi principu pavasarį buvo surengta 30 koncertų. „Drive in live“ muzikiniai renginiai tapo geru pavyzdžiu Europos koncertų organizatoriams – ne vieni jų kreipėsi į lietuvius konsultacijų ir gyrė projektą.

„Biplan“ koncertas Paluknio aerodrome/ Simono Lankučio nuotr.
„Biplan“ koncertas Paluknio aerodrome/ Simono Lankučio nuotr.

Be to, susikūrė infrastruktūra, kurią vėliau jau buvo galima pritaikyti patiems įvairiausiems renginių formatams. Profesionaliai įrengta scena, gausus apšvietimas ir pasiilgtas masinio renginio įspūdis pritraukė verslo įmones. Kūrybininkai tikisi ir šį pavasarį įgyvendinti verslo sektoriaus šventes, konferencijas, seminarus.

Kaip viskas vyks aikštėje prie „Litexpo“, paaiškės greičiau nei po mėnesio – per OG Version koncertą. Netrukus bus paskelbta ir daugiau scenos vardų bei jų pasirodymų datų.

„Bilietų kiekis į „Drive in live“ renginius yra itin limituotas – vos 200 automobilių. Tai reiškia, kad visų norinčiųjų priimti negalėsime, tad neverta dvejoti dėl galimybės pasinaudoti tokios pramogos pasiūlymu“, – sako A.Trofimovas.

Balandžio 2 d. naująjį sezoną atidarančio OG Version koncerto bilietus platina bilietai.lt

Naujausi straipsniai