Drew Barrymore svajoja apie antrą vaiką

Drew Barrymore / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-18 09:02
Prieš mažiau nei metus mama tapusi aktorė Drew Barrymore jau svajoja apie gausesnę šeimą.

Duodama interviu naujausiam žurnalo „InStyle“ numeriui, kurio viršelį pati ir papuošė (jį galite pamatyti paspaudę čia), 38-erių Drew Barrymore atviravo, kad labai nori susilaukti dar bent vieno vaiko.

„Aš esu vienturtė ir dėl to vaikystėje jaučiausi vieniša. Kai kuriems žmonėms tai kaip tik labai patinka, tačiau aš noriu, kad mano vaikai augtų ne vieni. Galbūt gerai būtų ir du vaikai, kad galėtų gyvenimą pažinti dviese“, – kalbėjo su meno konsultantu Willu Kopelmanu šeimyninę laimę radusi Drew Barrymore.

Aktorė interviu taip pat teigė nė kiek nebijanti po truputį artėjančio 40-mečio, o kaip tik nori išnaudoti per gyvenimą sukauptą patirtį augindama vaikus.

„Willas ir aš esame puikus priešingybių ir panašumų balansas. Jis visada man sako: būti ramiam yra labai svarbu. O aš kaip tik nesu rami. Greičiau esu panaši į be galvos lakstančia vištą! Tačiau tuo pačiu aš galiu būti ir labai stipri. Po truputį žengiu į penktąją dešimtį, galiu atsigręžti į praeitį ir visas neįtikėtinas, ypatingas gyvenimo patirtis ir pamokas galiu išnaudoti būdama mama“, – sakė aktorė.

Pirmoji Drew Barrymore atžala – dukra Olive – gimė praėjusių metų rugsėjo 26 d.

Su Willu Kopelmanu Drew susitikinėti pradėjo 2011-ųjų pradžioje, sužadėtuvės įvyko tais pačiais metais per Kalėdas. Pora susituokė praėjusių metų birželį, kuomet ir oficialiai patvirtino, kad laukiasi pirmojo mažylio.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai