Drew Barrymore Niujorko metro pademonstravo gebanti iš namų išbėgti nepasidažiusi ir mokanti makiažu pasirūpinti kelyje

Drew Barrymore / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-03 14:03
Šmaikščioji aktorė Drew Barrymore mėgsta parodyti gerbėjams, kad ji – paprasta moteris, nesijaučianti esanti išskirtinė tik dėl to, kad filmuojasi populiariuose filmuose ir uždirba milijonus. Tad neseniai Holivudo žvaigždė pasidalino nuotrauka, kurioje ji užfiksuota besidažanti Niujorko metro.

Nuotraukoje matyti, kad pasirūpinti makiažu nespėjusi aktorė nutarė pasidailinti pakeliui. Ši nuotrauka kiek priminė vaizdelį iš naujosios komedijos „Kartu ne savo noru“ (angl. „Blended“), kuri Lietuvą pasieks liepos 11 dieną. Filme D.Barrymore teko vienišos, du sūnus auginančios ir labai užsiėmusios motinos vaidmuo.

„US Magazine“ pacitavo balandį antrosios dukros Frankie susilaukusios D.Barrymore užrašytą sakinį prie  „Instagram“ nuotraukos: „Slėpiu trūkumus keliaudama metropolitenu.“ Taip pat 39-erių aktorė pasidalino ir jos naudotos kosmetinės priemonės – maskuojamojo pieštuko – pavadinimu. Paaiškėjo, kad jis yra iš bandomosios kosmetikos linijos, prie kurios kūrimo prisidėjo garsi moteris. Kiek anksčiau D.Barrymore Niujorke pristatytė net tris kvapus iš jos „Flower Beauty“ kvepalų kolekcijos.

Ant kairės rankos – priminimas medituoti

Niujorko metro darytoje nuotraukoje matyti ir ant D.Barrymore kairės rankos esančios tatuiruotės „Breathe“ fragmentas. Davido Lettermano pokalbių šou aktorė yra pasakojusi, kad šis užrašas primena jai meditacijos svarbą. „Norėjau priminti sau visų dalykų svarbą, poreikį kvėpuoti. Noriu prisiminti, ko mane moko meditacija, išlaikyti ramybę. Domėjausi skirtingais mokymais ir tikėjimais, vaikščiojau gatvėmis basomis ir lankiausi įvairiose šventyklose. Tos įkvepiančios vietos padėjo man suvokti, kad privalome būti sąmoningi ir kartais stabtelėti, viską apsvarstyti ir giliai įkvėpti“, – sakė ji.

Stop kadras
Stop kadras

Tiesa, naujoje komedijoje „Kartu ne savo“, kurioje aktorė pasirodė drauge su kolega Adamu Sandleriu, ji bus ne tokia filosofiška. Po katastrofiško aklo pasimatymo pagrindiniams filmo aktoriams teks netikėtai susidurti Afrikoje. Čia atostogauti su šeimomis ketinę viengungiai patirs nutrūktgalviškų atrakcijų ir atsidurs nepatogiose situacijose.

Romantinė komedija „Kartu ne savo noru“ su D.Barrymore ir A.Sandleriu Lietuvą pasieks liepos 11 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai