Drew Barrymore naujienas apie būsimą kūdikį paskelbė drauge su vestuvių nuotraukomis

Drew Barrymore ir Willas Kopelmanas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-07 10:30
Aktorė Drew Barrymore pagaliau pirmą kartą prabilo apie tai, kad laukiasi pirmojo vaiko. Jaudinamose jos vestuvių nuotraukose sutuoktinis Willas Kopelmanas švelniai liečia aktorės suapvalėjusį pilvuką.

„Čarlio angelų“ (Charlie's Angels) žvaigždė už meno konsultanto W.Kopelmano šeštadienį ištekėjo savo namuose Montesite Kalifornijoje, o dabar žurnalas „People“ skelbia jų vestuvių nuotraukas.

Vienoje nuotraukoje jaunavedžiai šypsosi ir W.Kopelmanas ranka liečia žmonos pilvuką, o kita yra ją apkabinęs iš nugaros. Antraštė skelbia: „Pademonstruodami savo vestuvinius žiedus, jaunavedžiai apkabina savo būsimą kūdikį“. Žurnalo „People“ viršelį su jaunavedžių nuotrauka galite pamatyti paspaudę čia.

Be to, D.Barrymore, tarp kurios svečių buvo Cameron Diaz, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson ir komikas Jimmy Fallonas, tvirtina, kad jos vestuvių diena buvo tobula.

„Ten buvo visi, kuriuos mylime ir kurie mums rūpi. Buvo smagu ir prasminga taip, kaip tik galėjome tikėtis“, – sakė ji „People“.

Gandai apie D.Barrymore nėštumą pirmą kartą pasklido vasario mėnesį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai