Drew Barrymore atsikratė varginusio viršsvorio: grūmėsi tarsi liūtė

Drew Barrymore/Instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-22 11:19
Aktorė Drew Barrymore artėjančių švenčių proga sau įteikė geriausią dovaną. Nemažai svorio priaugusi dviejų vaikų mama dabar gali didžiuotis nuotraukomis „prieš“ ir „po“, nes jai per tris mėnesius pavyko atsikratyti beveik 12 nereikalingų kilogramų.

Iš pradžių Drew Barrymore visai nekreipė dėmesio į savo pakitusias kūno fomas – kaip ir daugelis mamų, ji rūpinosi savo dukrelių, 6 metų Olive ir 4 metų Frankie, sveikata bei puikia savijauta. Todėl užsiėmusiai mamai neliko laiko sau. Tai Drew Barrymore ne kartą minėjo įvairiuose interviu. Moteriai už dailią figūrą svarbiau buvo tai, kas dėjosi jos namuose. Tačiau dukroms paaugus, Drew nusprendė atsiduoti į trenerės Marnie Alton rankas. Aktorė laikėsi griežto grafiko, kuris jai padėjo atsikratyti našta tapusio svorio.

„Gera savijauta“, – Drew rašė, besidalydama nuotraukomis ir pažymėdama savo trenerę Marnie. „Kai žiūriu į „Instagram“, manau, kad turėčiau jaustis kuo puikiausiai, tačiau dažnai man trūksta užsispyrimo ir nuoseklumo kasdienybėje. Sprendimas: su tinkamais žmonėmis, mes galime pasiekti savo tikslų...“

Tuomet Drew pridėjo nuotraukas, iš kurių vienoje aiškiai matyti ją kamavusios problemos, o kitoje – jų atsikratymas.

„Galite pastebėti, kad mano veidas dabar atrodo daug smulkesnis! Tai kainavo nemažai pastangų. Dieta ir pratimai bei nuolatinė kova. Dėl to aš grūmiausi tarsi liūtė!”

Drew Barrymore didžiuodamasi paragino moteris nusispjauti į genetiką ir daugiau dėmesio skirti sunkiam darbui, juk niekada nėra lengva, tačiau pasiryžus – viskas įmanoma.

„Velniop visą tą genetiką. Ir, aišku, ačiū už visą gėrį, kurį gavau iš šeimos. Myliu savo šeimą (Johnai Eitheli Lioneli) ir tai, ką su ja gavau. Tiesiog žinau, jog galiu kontroliuoti tai, kuo aš noriu būti, ir kaip atrodyti. Net jei tai – velniškai sunku.“

Naujausi straipsniai