Draugystės testas „radistams“: ką Rolandas žino apie Joną?

Radistų fotosesijos žurnalui "Žmonės" užkulisiai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-08 18:39
Jie jiedu būtų susituokę, jie šiemet švęstų rožines vestuves. Dešimtmetį kartu dirbantys „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius kartu praleidžia daugiau laiko nei su savo žmonomis. Tačiau ar jie tikrai žino pačias asmeniškiausias vienas kito gyvenimo detales? Tai išsiaiškinti pabandė „Žmonės TV“, pakvietusi Joną Nainį ir Rolandą Mackevičių atsakyti į intriguojančius klausimus apie vienas kitą.

„Žmonės TV“ provokacijai pasidavė Jonas Nainys, pabandęs atsakyti į tokius klausimus apie Rolandą Mackevičių, į kuriuos atsakymus žino tik vienetai.

Šįkart „draugystės testą“ laikė Rolandas, pabandęs prisiminti Jono batų dydį, pirmąjį jo darbą ir turėtas pravardes. Ar žinojote, kad Jonas anksčiau buvo DJ Kleckis?

Tiesa, Rolandui didesnė staigmena turėjo būti pirmasis Jono darbas – vaikystėje jis užsidirbdavo skindamas aronijas. Vėliau, apsigyvenęs JAV, Jonas darbavosi sodininku – prižiūrėjo privačių namų aplinką.

Daugiau intriguojančių klausimų ir atsakymų – specialiame „Žmonės TV“ reportaže.

Jau šį šeštadienį Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius atšvęs Radistų jubiliejų – duetas kartu jau dešimt metų. Ta proga Radistai kartu su tūkstančiais gerbėjų šėls Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiančioje elektroninės muzikos fiestoje „Radistai Live Arena Show“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai