„Draugų“ žvaigždė Matthew Perry pasipiršo – ilgus metus vienatvę skandino alkoholyje

Serialo „Draugai“ aktoriai: Mattas LeBlancas, Courteney Cox, Matthew Perry, Davidas Schwimmeris, Lisa Kudrow ir Jennifer Aniston
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-27 08:08
51-erių kultinio serialo „Draugai“ žvaigždė, aktorius Matthew Perry, susižadėjo, praneša People.com.

Aktorius pasipiršo savo mylimajai, literatūros vadybininkei Molly Hurwitz, o ši, žinoma, pasakė „Taip!“

„Nusprendžiau susižadėti, – minėtam šaltiniui sakė jis. – Laimei, kaip tik susitikinėjau su nuostabiausia moterimi žemėje.“

Matthew Perry išrinktoji – 29-erių metų literatūros vadybininkė. Šių metų pradžioje, per Valentino dieną, instagrame ji pasidalijo miela žinute, pažymėjusi naują Matthew instagramo paskyrą: „Antri metai, kaip mano Valentinas.“

Pora susitikinėti pradėjo 2018-aisiais.

Asmeninis gyvenimas nesiklostė

Aktorius Matthew Perry savo karjeros viršūnę pasiekė dar 1994 metais, kuomet pradėjo filmuotis kultiniame seriale „Draugai“ (angl. „Friends“). Nors tuo metu aktorius patyrė didžiulę šlovę, vis dėlto jo asmeninis gyvenimas nesiklostė – Matthew daugelį metų kovojo su priklausomybe nuo alkoholio.

Klasika tapusiame seriale „Draugai“ Matthew Perry atliko šmaikštaus ir sarkastiško Chandlerio Bingo vaidmenį. Kartu su juo seriale vaidino ir Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Davidas Schwimmeris ir Mattas LeBlancas.

Per pirmąjį sezoną visi šeši aktoriai uždirbo 22 500 JAV dolerių, trečiojo sezono metu honoraras išaugo iki 75 000 JAV dolerių, o galiausiai, devinto ir dešimto sezonų aktorių honoraras sudarė net 1 mln. JAV dolerių.

Nors nuo 24 iki 34 metų seriale „Draugai“ filmavęsis M. Perry patyrė tikrą šlovės dešimtmetį, vis dėlto išsijungus kameroms šmaikštaus Chandlerio Bingo vaidmenį pakeisdavo vienišiaus realybė.

Matthew Perry/Vida Press nuotr.
Matthew Perry/Vida Press nuotr.

Ne paslaptis, kad ilgus metus aktorių kamavo priklausomybė nuo alkoholio, dėl kurios jis lig šiol jaučia pasekmes.

„Žvelgiant iš šalies, atrodė, kad viską turėjau. Tačiau iš tiesų tuo metu jaučiausi vienišas ir liūdesį skandinau alkoholyje. Labiausiai nuo alkoholizmo kenčiau tarp trečiojo ir šeštojo serialo sezonų", – atvirame interviu BBC komentavo Matthew.

„Šių trijų metų iš serialo filmavimų visiškai neprisimenu“, – pridūrė jis.

Serialo „Draugai“ aktoriai: Mattas LeBlancas, Courteney Cox, Matthew Perry, Davidas Schwimmeris, Lisa Kudrow ir Jennifer Aniston / AOP nuotr.
Serialo „Draugai“ aktoriai: Mattas LeBlancas, Courteney Cox, Matthew Perry, Davidas Schwimmeris, Lisa Kudrow ir Jennifer Aniston / AOP nuotr.

Naujausi straipsniai