„Draugų“ žvaigždė Jamesas Michaelas Tyleris serga ketvirtos stadijos vėžiu

Aktorius Jamesas Michaelas Tyleris serialo „Draugai“ kavinėje „Central Perk“ / „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-21 22:05
Seriale „Draugai“ vieną iš pagrindinių veikėjų Rachel beviltiškai įsimylėjusį „Central Perk“ vadovą Gunthterį įkūnijęs amerikiečių aktorius Jamesas Michaelas Tyleris atskleidė, jog jam diagnozuotas ketvirtos stadijos vėžys, praneša BBC.

59 metų aktorius atskleidė, kad vėžys jam buvo diagnozuotas 2018-ųjų rugsėjį po profilaktinės sveikatos patikros. Nuo to laiko onkologinė liga išplito po visą kūną, įskaitant kaulus ir stuburą, tad aktorius nebegali vaikščioti. 

„Man buvo diagnozuotas prostatos vėžys, kuris išplito mano kauluose. Su tuo kovoju pastaruosius trejus metus. Man jau ketvirta stadija, o tai yra vėlyvosios stadijos vėžys. Tai galiausiai mane įveiks“, – kalbėjo aktorius.

J.M.Tyleris pasakojo, kad dar prieš trejus metus gydytojai jo sveikatą vertino optimistiškai. Visgi koronaviruso pandemijos metu aktorius negalėjo apsilankyti pas gydytoją, tad onkologinė liga progresavo.

„Aš praleidau patikrą, o tai nebuvo geras sprendimas. Todėl pandemijos metu vėžys mutavo ir progresavo“, – kalbėjo jis.

Aktorius Jamesas Michaelas Tyleris serialo „Draugai“ kavinėje „Central Perk“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Aktorius Jamesas Michaelas Tyleris serialo „Draugai“ kavinėje „Central Perk“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aktorius teigė, kad dėl šios priežasties ir šiuo metu taikomos chemoterapijos, jis negalėjo pasirodyti serialo „Draugai“ susitikime, kurį žiūrovai išvydo praėjudį mėnesį. J.M.Tyleris susitikime dalyvavo nuotoliniu būdu. 

„Iš pradžių ketinau būti scenoje bent jau su jais, dalyvauti visose šventėse. Tai buvo karčiai saldūs prisiminimai. Buvau labai laimingas, kad buvau įtrauktas į visa tai. Fiziškai nedalyvauti filmavime buvo mano sprendimas. Aš nenorėjau pasirodyti su tokia žinia: „O, beje, Guntheris serga vėžiu“, – apie nepasirodymą seriale kalbėjo J.M.Tyleris.

Jamesas pridūrė, kad daugelis seriale „Draugai“ vaidinusių aktorių žinojo apie jo ligą.

„Davidas Schwimmeris, kuris vaidino Rossą žinojo. Jis susirašinėjo su manimi per „Instagram“ platformą.  Prodiuseriai taip pat seniai žinojo“, – sakė jis.

Paklausus, ar žvelgdamas į pastaruosius metus iš šių dienų perspektyvos norėtų ką nors pakeisti, J.M.Tyleris atsakė: „Aš būčiau paklausęs savo nuostabiosioss žmonos, kuri yra mano stiprybė šiuo sunkiu metu. Aš būčiau nuėjęs pas gydytoją anksčiau ir, tikiuosi, būtų viskas diagnozuota anksčiau“, – emocionaliai kalbėjo aktorius.

Serialo „Draugai“ speciali serija / „Scanpix“ nuotr.
Serialo „Draugai“ speciali serija / „Scanpix“ nuotr.

Serialas „Draugai“, kuriame pagrindinius vaidmenis sukūrė Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Mattas LeBlancas, Matthew Perry ir Davidas Schwimmeris, išliko nepaprastai populiarus net šiais laikais.

„Netflix“ platformoje iki šiol rodomas serialas yra mylimas ir jaunosios kartos žiūrovų.

Prieš ketvirtį amžiaus, 1994 m. rugsėjo 22 dieną debiutavę „Draugai“ (angl. „Friends“), visiems laikams pakeitė situacijų komedijų ir televizijos serialų rinką. Šeši pagrindinių vaidmenų atlikėjai tapo brangiausiai televizijos istorijoje apmokamomis žvaigždėmis.

Šių metų gegužę, pseptyniolikos metų, praėjusių po serialo finalo, parodytoje specialioje kultinio serialo „Draugai“ serijoje („Friends: The Reunion“), dar vadinamoje „Ta, kai jie vėl kartu susirinko“ („The One Where They Get Back Together“),  be visų pagrindinių serialo aktorių taip pat dalyvavo garsūs jo gerbėjai, nuo Justino Bieberio iki Lady Gagos.

Pagrindinius herojus buvo patikėta kalbinti Jamesui Cordenui. 

Naujausi straipsniai