Draugai gedi Vitalijaus Cololo: „Jis buvo žmogus su dideliu talentu ir dar didesne širdimi“

Vilija Pilibaitytė-Mia, Vitalijus Cololo, Vaida Skaisgirė/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-02 21:34
Antrąją žiemos dieną Lietuvą sukrėtė liūdna žinia. Eidamas 46-us metus mirė aktorius, humoristas, televizijos veidas Vitalijus Cololo. Vyro gyvybė užgeso Ispanijoje, patyrus infekciją, ligoninėje aktoriui sustojo širdis.

Vitalijus Cololo dar visai neseniai viešino kadrus iš atostogų, kur laiką leido drauge su bičiuliu, muzikantu Valdu Burniu.

Aktorius paskutiniu metu ne tik išgyveno teismų maratoną dėl Emilio Vėlyvio „Zero Live Show“ reklamos, bet ir atsikratė 20 kilogramų. Dėl to labai didžiavosi ir nevengė pasakoti savo sėkmės istorijos.

Po gan aktyvių darbo mėnesių Vitalijus leidosi atostogų. Iš ten siuntė draugams linkėjimus, todėl iki šiol daugumai sunku patikėti, jog gyvųjų tarpe talentingo vyro tiesiog nebėra. Viskas įvyko akimirksniu.

Pasklidus netikėtai žiniai apie Vitalijaus Cololo mirtį, savo užuojautą šeimai, artimiesiems bei visiems, kuriems teko susidurti su šia iškilia asmenybe, išsakė ir žinomi žmonės.

 

Vaida Skaisgirė/Kasperina.lt nuotr.
Vaida Skaisgirė/Kasperina.lt nuotr.

„Labai sunku parinkti žodžius. Vitalijus buvo žmogus su dideliu talentu ir dar didesne širdimi. Su geru sąmoju, net kai liūdna, su išmintingom įžvalgomis, net kai pavargęs... Nesitiki, jog reikia tarti: „Vitalijau, ilsėkis ramybėje“. Bet tenka.
Užuojauta šeimai iš visos širdies“, – socialiniame tinkle rašė Vaida Skaisgirė.

„Skaudu žinoti, kad daugiau niekada neišvysime Tavęs besišypsančio. Ilsėkis ramybėje. Nuoširdžiausia užuojauta šeimai“, – prie kolegės prisidėjo žurnalistė, laidų vedėja Gerda Žemaitė.

„Bam ir įgriuvo dangus.
Didžiausia užuojauta Cololo šeimai, ir visiems, kam jis buvo broliu. O tokių yra labai daug, nes nepaminėčiau greitai kito žmogaus, kuris bendravo šitaip šiltai, smagiai, nesavanaudiškai ir atlapa širdimi, kaip Vitalijus. Mielas bičiuli, ilsėkis ramybėje. Čia labai tavęs truks“, – užuojautą reiškė ir žurnalistė, renginių organizatorė Jurga Klimaitė-Riebling.

Mia/ ŽMONĖS FOTO nuotr.
Mia/ ŽMONĖS FOTO nuotr.

„Kodėl? Kodėl taip anksti?
Šį vakarą ruošiausi puošti eglutę, kai sūnus atėjo į kambarį ir pasakė: „Vitalijus Cololo mirė“. Nepatikėjau. Nuoširdžiai nepatikėjau, juk dar visai neseniai smagiai plepėjome apie gyvenimą, meilę ir svajones... puoliau ieškoti antraščių internete... mano nors ir mažytė viltis, kad tai pokštas, sudužo į šipulius... aš negaliu apsakyti, ką jaučiu... Jis buvo žmogus iš didžiosios raidės! Turintis nerealų talentą, humorą, niekada neieškantis žodžio kišenėje ir pataikantis tiesiai į dešimtuką... Jis buvo tas , kurį pamačius scenoje būdavo ramu...
Ilsėkis ramybėje, mielas bičiuli, Tu visada liksi mūsų širdyse, tebūnie lengvas Tau kelias į Ten. Nuoširdi užuojauta šeimai“, – rašė Vilija Pilibaitytė-Mia.

„Ačiū Jums, Vitalijau Cololo, už vaikystės atsiminimus. Dar būdama vaikas, labai mėgau jūsų humorą ir vaidybą.
Buvo malonu su jumis dirbti, o dar maloniau pažinoti. Ilsėkitės ramybėje. Labai gaila, kad iš šio pasaulio pasitraukėte taip anksti. Labai netikėtas ir liūdnas įvykis. Didelė užuojauta artimiems“, – kalbėjo socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė.

Merūnas Vitulskis/ŽMONĖS FOTO nuotr.
Merūnas Vitulskis/ŽMONĖS FOTO nuotr.

„Paskutinį jo bajerį pamenu tokį.
Sako: ar žinai, kaip dzūkiškai skamba „Greiti ir įsiutę“?
Sakau: ne...
Sako: „Greicy ir inciuci“...

Tegul toks jis ir išlieka atmintyje: liksmas, nenuilstantis, pilnas įdėjų, noširdus, atviras ir kišenėje žodžio neieškantis.
Vitalka, lengvo tau dangaus, o tavo šeimai – mylimai žmonai ir mylimiausiai dukrai – nuoširdi užuojauta nuo visos Vitulskių šeimos“, – užuojautą reiškė operos daininkas Merūnas Vitulskis.

Naujausi straipsniai