Draudimo profesionalei laimę teikia tenisas – įkūrusi organizaciją laisvalaikiu rūpinasi turnyrais

Daiva Labunskienė
Autorius: Eglė Užkuraitė
Publikuota: 2018-11-16 18:29
Žmonės.lt ir „Galimybių akademija“ pristato naują istorijų projektą „Laimingas verslas“, pasakojantį apie sėkmingas moteris, pavydą keliančias jų karjeras ir niekada nesibaigiantį savęs ieškojimą. Šiandienos herojė – Daiva Labunskienė, dirbanti draudimo srityje, tačiau atradusi ir kitą savo pusę. Jau keletą metų Daiva gyvena mintimis apie tenisą, tad nieko nelaukusi ji įkūrė „TennisFashion“ projektą ir kasmet organizuoja sportines keliones bei įvairius teniso turnyrus.

Daiva, papasakokite apie save. Ką veikiate gyvenime?

Esu baigusi teisės studijas Vilniaus universitete ir daug metų dirbu draudimo srityje. Nuo pat vaikystės man patiko organizacinė veikla – visada jaučiau malonumą organizuoti, planuoti renginius ar tiesiog draugų susibūrimus. Tad tai tapo mano laisvalaikiu.

Kaip jūsų gyvenime atsirado tenisas? Kuo jis sužavėjo?

Tenisas mano gyvenime atsirado visai neplanuotai. Maždaug prieš aštuonerius ar devynerius metus draugė pradėjo lankyti lauko teniso treniruotes ir prikalbino mane pabandyti. Pirmaisiais metais lankydavau tik treniruotes, su niekuo poroje nežaisdavau. Tai būdavo kaip treniruotė kartą per savaitę.

Daiva Labunskienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Daiva Labunskienė / Asmeninio archyvo nuotr.

O ar žaisti tenisą gali kiekviena mergina bei moteris?

Tenisą žaisti gali tikrai kiekviena moteris, jei tik jaučia norą pabandyti. Kai aš pradėjau, tokių pradedančiųjų nebuvo tiek daug. O dabar merginos jau po kelių mėnesių treniruočių eina žaisti tarpusavyje bei dalyvauja turnyruose. Visa tai yra labai gerai, nes galima sparčiau tobulėti.

Subūrėte teniso mylėtojų bendruomenę „TennisFashion“. Papasakokite apie ją plačiau.

Mintis sukurti „TennisFashion“, kaip ir pats tenisas, atėjo į mano gyvenimą neplanuotai, savaime. Laisvu laiku suorganizavau savo artimoms, žaidžiančioms tenisą draugėms porą mažų turnyrų. Vietos iš karto užsipildydavo, tad jos pradėjo klausti, kodėl nedarau to dažniau, jei taip puikiai gaunasi. Dabar dažniausiai organizuoju moterų ir mišrių dvejetų turnyrus, taip pat teniso keliones.

foto1.jpg / Asmeninio archyvo nuotr.
foto1.jpg / Asmeninio archyvo nuotr.

Tenisas – ne tik sportas, su laiku tai tampa gyvenimo būdu. Daugelis įtraukia į šią veiklą savo antrąsias puses, vaikus ir turi puikų šeimos laisvalaikio praleidimo būdą. Kelionių tikrai netrūksta! Visai neseniai, praėjusį mėnesį, su nuostabia teniso kompanija buvome Korfu (Kerkyros) saloje. O kitų metų balandį, per mokinių Velykų atostogas, jau trečius metus iš eilės organizuoju teniso išvyką Turkijoje. Jau dabar yra likusios vos kelios vietos, o dalyvaus teniso mylėtojai su šeimomis.

Netrūksta ir renginių Lietuvoje. Pavyzdžiui, ateinančių metų sausio mėnesį vyks tradicinis „StiliuSOS“ taurės moterų dvejetų turnyras, kuris susilaukia itin didelio susidomėjimo, nes tenisas moterims – puiki proga ne tik pasportuoti, bet ir pasipuošti. Visgi tai yra vienintelis sportas, kurio metu dėvimos suknelės ir sijonai.

Daiva Labunskienė
Daiva Labunskienė

Kiekvienas suorganizuotas renginys ar kelionė man suteikia didžiulį džiaugsmą, nes viską darau su meile ir visada stengiuosi pasirūpinti bei pagalvoti apie kiekvieną dalyvį.

Kokia teniso kultūra yra pasaulyje ir kokia Lietuvoje? Ar galima sakyti, kad šis sportas vis labiau populiarėja mūsų šalyje?

Tenisas – senas tradicijas turintis sportas, tarp Lietuvos mėgėjų vis labiau populiarėjantis. Dar prieš ketverius ar penkerius metus galėjau pasakyti, kad žinau daugelį iš dažniau žaidžiančių mėgėjų, o dabar – nieko panašaus. Kiekvienais metais pradedančių žaisti akivaizdžiai daugėja.

Daugelis tikina, nesirenkantis teniso, nes tai neva brangus sportas. Ar taip yra iš tiesų, o gal tai tik mitas?

Klausimas dažnas, tačiau vieno atsakymo nėra. Jei pradedantysis lankys tik individualias teniso treniruotes su treneriu po 2-3 kartus per savaitę, tai iš tiesų bus brangus sportas. Tačiau renkantis treniruotes su treneriu dviese arba trise, taip pat žaidžiant tarpusavyje, ypač dvejetus, tai jau nebėra taip brangu.

Daiva Labunskienė / Pauliaus Peleckio nuotr.
Daiva Labunskienė / Pauliaus Peleckio nuotr.

Priklauso ir nuo sezoniškumo. Rekomenduočiau pradėti žaisti vasaros metu, kai teniso aikštelių pasirinkimas yra didelis, o ir kainos gerokai mažesnės nei rudens bei žiemos laikotarpiu.

O ką jums pačiai reiškia sportas? Kiek kartų per savaitę sportuojate?

Sportas mano gyvenime užima svarbią vietą: žaidžiu tenisą, lankau jogą ir pilateso treniruotes, stengiuosi kuo daugiau vaikščioti pėsčiomis. Manau, kad sportas yra vienas iš trijų laimingo ir jaunatviško gyvenimo pamatų. Kiti du yra atsipalaidavimas, dvasinis tobulėjimas ir nuolatinis mokymasis, naujų patirčių siekimas.

Dirbate daugeliui įprastą darbą – praleidžiate didžiąją laiko dalį biure. Kaip randate laiko ir „TennisFashion“ projektui?

Mano organizuojami teniso turnyrai vyksta savaitgaliais, tad jų organizavimui skiriu dalį savo laisvalaikio. Renginių ir teniso kelionių organizavimas, kaip ir minėjau, man suteikia didžiulį malonumą. Šios veiklos dėka sutikau daugybę įdomių, puikių žmonių, kurių geri atsiliepimai ir palaikymas skatina stengtis dar labiau. Visiems savo renginiams skiriu daug dėmesio bei meilės, tad nuolat gaunu nuostabų atgalinį ryšį ir motyvaciją stengtis dar labiau.

Kokias moteris jungia jūsų organizacija? Iš kokių sričių jos ateina?

„TennisFashion“ puikiai žino tenisą žaidžiančios moterys, nors vyksta ir mišrių dvejetų turnyrų, kuriuose dalyvauja ne tik moterys, bet ir vyrai. Be to, teniso kelionės būna skirtos visai šeimai, tad vyksta ir vaikai.

Daiva Labunskienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Daiva Labunskienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Mano nuomone, tai, ką darau, visų pirma atspindi mane pačią, mano vertybes ir prioritetus. Todėl „TennisFashion“ renginių ir kelionių dalyviai visada yra tikri dėl jų kokybės, dėl skiriamo dėmesio kiekvienam ir puikios atmosferos.

Dauguma „TennisFashion“ turnyrų dalyvių yra moterys iš visiškai skirtingų sričių ir skirtingo amžiaus. O jas visas jungia meilė tenisui ir aktyviam laisvalaikiui. Organizuodama renginius su meile ir atsidavimu, natūraliai aplink suburiu ratą nuostabių, įdomių, pozityvių ir gyvenimo džiaugsmo kupinų žmonių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai