Drąsų įvaizdį pasirinkusią žinomą dainininkę atpažinti galima tik iš ryškių plaukų

Aistė Lasytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienio vakarą LRT studijoje vyko muzikinio projekto „Auksinis balsas“ filmavimas, kurio metu dešimt dalyvių scenoje turėjo sublizgėti dainuodami roką.

Bene ryškiausiai scenoje spindėjo grupės „Liūdni slibinai“ dainininkė Aistė Lasytė (27), kuri atliko sudėtingą ir triukšmingą Judo Priest dainą „Dissident Aggressor“ ir paruošė tokį sceninį įvaizdį, kad merginą buvo sunku atpažinti.

Tamsiai padažytos akys, pabalinta veido oda ir išraiškingos kraujo spalvos lūpos – jei ne ugniniai A.Lasytės plaukai, dainininkę vargu ar būtų kas nors pažinęs.

„Auksinio balso“ filmavimas – 10 dalyvių pasirodė roko tema (35 nuotr.)
+29

„Auksiniame balse“ varžosi dešimt žinomų Lietuvos atlikėjų:  kiekvieną savaitę jie laiko muzikinį egzaminą paskirta tema, o juos vertina ne tik kompetentinga komisija, bet ir gyvą muziką mėgstantys televizijos žiūrovai.

Aistė Lasytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Komisijos kėdes, kaip jau įprasta, užėmė muzikologė Zita Kelmickaitė, smuikininkas Zbignevas Levickis, operos primadona Nomeda Kazlaus ir dirigentas Vytautas Lukočius.

Deivis Norvilas, Povilas Meškėla, Egidijus Sipavičius, Monika Liubinaitė, operos solistas Antanas Zakarauskas, Jurga Šeduikytė, Daiva Starinskaitė, Edgaras Lubys, Kristina Jatautaitė ir Aistė Lasytė kaskart stengiasi nustebinti tiek savo balso galimybėmis, tiek sceniniu įvaizdžiu.

Aistė Lasytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau