Drąsioji gražuolė Emily Ratajkowski – apie kasdienius gražinimosi įpročius

Emily Ratajkowski / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-29 09:15
Modelis ir aktorė Emily Ratajkowski pastaruosius porą metų mėgaujasi populiarumu ir įspūdingais honorarais. Gražuolė išgarsėjo prieš porą metų, kai apsinuoginusi pasirodė Robino Thicke’o dainos „Blurred Lines“ vaizdo klipe, ir nuo tada tapo ne vienos karštos fotosesijos ir kelių pramoginių TV šou heroje.

Gimusi Londone amerikiečių šeimoje, tačiau užaugusi JAV, Ratajkowski šiuo metu gyvena Los Andžele. Žinoma, galima sakyti, kad puikiai atrodyti jai padeda genai, dideli honorarai ir puikus vietos, kurioje gyvena, klimatas, tačiau įdomu sužinoti, kokių gražinimosi ir mitybos principų laikosi ši tamsiaplaukė.

1. Ypatingas dėmesys – odos valymui ir drėkinimui. Emily prisipažįsta daugiausia dėmesio skirianti veido odos priežiūrai – pasak jos, kiekviena moteris turėtų išmokti auksinę taisyklę: ir ryte, ir vakare odą būtina kruopščiai nuvalyti ir pasirūpinti jos drėkinimu. Tiesa, ji pati neturi mėgstamiausių grožio produktų ir dažnai juos kaitalioja. Modelio manymu, odos būklę stipriai veikia temperatūros skirtumai keičiantis sezonams, tad į tai pirmiausia ir reikia atsižvelgti, renkantis kosmetiką. 

 

Today in Miami #vccarnaval @VeuveClicquot

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

2. Laukia skrydis? Išgelbės drėkinamosios kaukės. Modelis daug keliauja ir prisipažįsta nerimaujanti, kad sausas lėktuvo salono oras pakenks veido odai. Nuo to ji gelbėjasi drėkinamosiomis nenuplaunamomis veido kaukėmis.

3. Kasdienai – saikingas makiažas. Tomis dienomis, kai nedalyvauja raudonojo kilimo vertuose renginiuose, Ratajkowski dažosi labai saikingai. Veidą ji pirmiausia padengia lengva odos spalvą suvienodinančia priemone, kuri ne tik kiek maskuoja nelygumus, bet ir drėkina, akims renkasi tik blakstienų tušą, o lūpų spalvą pagyvina lūpų dažus sumaišydama su lūpų balzamu. Paskutinis kasdienio makiažo štrichas – šiek tiek skaistalų ant skruostikaulių. 

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

4. Vakarui – ryškesnės akys. Kai dieninį makiažą staiga prireikia paversti vakariniu, modelis pirmiausia paryškina akis juodu kosmetiniu pieštuku ir šiek tiek patamsina antakius.  

TAIP PAT SKAITYKITE: Makiažo vaizdo pamoka: kaip formuoti ir paryškinti antakius?

5. Nejaučia silpnybės kvepalams. Daugelis moterų alpsta dėl kvepalų, tačiau modelis teigia nejaučianti jiems silpnybės ir beveik nenaudojanti – jos nuomone, daugelis kvepalų užgožia natūralų žmogaus kvapą ir kvepia pigiai... „O galbūt aš dar neradau lengvo ir ne per daug saldaus, man tinkamo kvapo“, – priduria Ratajkowski.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

6. Nuobodi šukuosena? Pabandykite sušiaušti plaukus. Emily plaukai ilgi ir tiesūs, todėl tam, kad jie neatrodytų nuobodūs ir be gyvybės, modelis mėgsta juos kiek sušiaušti. Plaukų apimtį taip pat padidinsite, jei naudosite sausus šampūnus ir po to plaukus gerai išpurensite arba švelniai juos sugarbanosite ir tada vos pavelsite, pataria ji.   

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

7. Pasivaikščiojimai vietoj sporto. „Nesilaikau jokių dietų, o ir sporto salėje mane sutiksite labai retai, – prisipažįsta Ratajkowski. – Tačiau krupščiai seku, ką valgau ir geriu.“ Modelis ir aktorė yra tikra daržovių ir vaisių sulčių fanė, o sportą ji dažnai pakeičia ilgais pasivaikščiojimais su draugėmis. 

 

Old friends are the best kind of friends @babsknapp thank you for a glorious weekend

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Elaima.lt

Naujausi straipsniai