Drąsi Rasos Ciūnės fotosesija: „Didžiausia baimė – atsimerkus pamatyti į akis žiūrinčią gyvatę“

Rasa Ciūnė / Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-08-28 13:31
Pasaulyje kasdien įvyksta tiek daug pačių įvairiausių fotosesijų, kad kartais nustebti būna išties sunku. Vis dėlto, kai fotosesijos modeliu tampa fotomodelis Rasa Ciūnė (30), dažniausiai nuotraukos iš tiesų sustingdo žvilgsnį ir priverčia aiktelėti.
Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Gertrūdos Varnaitės nuotr.

Fotografė Gertrūda Varnaitė savo idėjos  – fotosesijos su gyvatėmis – heroje norėjo matyti būtent Rasą Ciūnę, o šiai sutikus visa komanda ėmėsi darbo.

„Gal patikau Getrūdai, nes vieną dieną ji man paskambino  ir pasakė, kad turi tokią idėją, kurios įgyvendinimui labai reikėtų būtent manęs. Fotosesija buvo tiesiog idėjinė, niekam konkrečiai neskirta“, – Žmonės.lt sakė R.Ciūnė.

Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Gertrūdos Varnaitės nuotr.

Sulaukusi pasiūlymo ji spontaniškai sutiko ir planavo džiugiai pasinerti į projektą, tačiau tądien viskas prasidėjo kiek kitaip.

„Ryte atsikėliau ruoštis į fotosesiją ir gavau liūdną žinią apie močiutės mirtį... Taigi vykau visa apsiverkusi, tačiau bandžiau kaip įmanydama vyti blogas mintis šalin ir susikaupti darbui“, – atviravo Rasa.

Nezinojau ar bijau iki tol kol jos neatgule ant manes

Posted by Rasa Ciune on 2015 m. rugpjūčio 27 d.

Gyvatės gyvatėlės...

Blogas mintis nuvyti šalin iš tiesų pavyko, mat idėjos įgyvendinimui pozavo ne tik Rasa, bet ir keletas gyvačių. Šios fotosesijai atkeliavo iš Kauno zoologijos sodo.

„Kai jau reikėjo su jomis pozuoti, buvo kiek baisu. Jos šliaužia per tavo kaklą, o tu tiesiog guli... Nebuvo labai jauku. Didžiausia ištikusi baimė – atsimerkus pamatyti į akis žiūrinčią gyvatę (juokiasi). Vis dėlto į darbų pabaigą išdrąsėjau – liečiau jas, susidraugavau, gal net pabučiavau“, – šypsojosi pašnekovė.

Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Gertrūdos Varnaitės nuotr.

R.Ciūnės tarsi vizitine kortele tapusius itin ilgus plaukus šukavo Robertas Rogalskis – juos paruošti fotosesijai prireikė kelių valandų.

„Paprastai su savo plaukais neleidžiu nieko daryti, tačiau šįkart kažkaip neužprotestavau. Ir viskas pavyko“, – džiaugėsi ji.

Rasą papuošė kūrėjos Linos Elmentaitės sukurti įspūdingi drabužiai, puikiai derėję prie unikalios idėjos. „Rezultatas man labai patiko, kas tikrai būna ne po visų fotosesijų. Šįkart iš tiesų labai laukiau rezultato, o pamačiusi – apsidžiaugiau“, – teigė Rasa.

Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Gertrūdos Varnaitės nuotr.

Nors fotosesija buvo tiesiog „iš idėjos“, vis dėlto nuotraukos nukeliavo ant Jungtinėje Karalystėje leidžiamo žurnalo „Push It“ viršelio.

„Tai pirmasis mano viršelis gyvenime, todėl bandysiu jį gauti sau, pasiliksiu prisiminimui. Aš vis dar nelaikau savęs modeliu, vis kaip mažas vaikas kaskart džiaugiuosi gavusi kokį darbelį, jaudinuosi, todėl tą žurnalą norėsiu pasilikti prisiminimui“, – kuklinosi R.Ciūnė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sukrečianti modelio Rasos Ciūnės istorija: kaulų vėžio sužalota koja netrukdo siekti karjeros

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai