Dramatiško likimo buvusi „Olialia“ mergaitė pradeda karjerą seriale „Pasmerkti 3“

Renata Narkūnaitė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-07 11:09
TV3 serialo „Pasmerkti 3“ žiūrovai jau įsiminė simpatišką šviesiaplaukę Renatą Narkūnaitę. Jos gyvenimo istoriją būtų galima naudoti vietoj scenarijaus. Įveikusi kovą su onkologine liga, grožio konkursų nugalėtoja, garsaus gražuolių projekto žvaigždė dabar siekia aktorės karjeros.

Apie kovą ir pergalę prieš onkologinę ligą Renata kalba atsargiai. „Kai pati pasveikau, troškau visiems mažiesiems onkologinių ligų pacientams įteigti, kad pasveikti galima. Norėjau, kad jie mane matytų kaip gyvą laimingos pabaigos pavyzdį ir tikėtų, kad ligą galima ir reikia įveikti. Tačiau kalbėti šia tema gana. Tai juk ne reklama...“ – sako serialo „Pasmerkti 3“ naujoji aktorė.

Žavi mergina pelnė populiarumą tapusi „Olialia“ mergaite – ji aktyviai dalyvavo projekto renginiuose, įsiamžino seksualiame kalendoriuje. „Jaunam žmogui yra kur tobulėti visose gyvenimo srityse. Didžiuojuosi, kad dalyvavau toje veikloje. Tai buvo puiki proga atrasti ir parodyti save bei daug ko išmokti“, – džiaugiasi Renata.

Naujas veiklos etapas – populiariajame TV3 televizijos seriale – taip pat tobulinimasis. Renata nuo mažens svajojo tapti aktore, todėl daug dirba ir mokosi iš profesionalių aktorių filmavimo aikštelėje.

„Stengiuosi, kad mane pastebėtų, tobulinu savo gebėjimus, kad kitą kartą gaučiau dar didesnį vaidmenį, – šypsodamasi kalba mergina. – Vaidinti man be galo įdomu!  Filmavimo komanda – labai smagi, su ja paprasta dirbti. Be to, man šis vaidmuo – iššūkis, nes reikia vaidinti „blogietę“. Bet juk aktorystės menas ir yra įsijautimas į vaidmenį.“

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

„Pasmerkti 3“ istorijoje gražuolė atlieka naivios blondinės Sniegės vaidmenį. Jai galvą apsuka ir į narkotikų kontrabandos aferą ketina įtraukti Mindaugo Papinigio personažas Hansas.

Ką vargšei merginai Sniegei Hansas pažadės už narkotikų pervežimą? Atsakymas aiškės pirmadienio–ketvirtadienio vakarais  − 20.30 val. − TV3 seriale „Pasmerkti 3“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai