Drabužių spendžiami spąstai

Leopardo raštas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-03-27 14:00
Šiandien nešioti ir derinti galima viską – net nesuderinama, ir net pats Karlas Lagerfeldas negali jums nieko uždrausti. Tačiau kartais į garderobą reikia žvilgtelėti kritišku žvilgsniu: ar tikrai vienas ar kitas derinys kalba apie jus tai, ką pati norėjote pasakyti?! O gal jūs įkliuvote į drabužių spąstus?!

Portretai ant krūtinės

Nesvarbu – ar tai mylimo žmogaus atvaizdas ar Bobo Marley kultinė fotografija, o gal net kačiukas ar šuniukas, kuriuos taip mėgsta ir dizaineriai, ir, ką čia slėpti, mes. Visa tai – nuostabu, tik reikia blaiviai įvertinti savo krūtinės apimtį ir marškinėlių dydį, kad atvaizdo akys neatsidurtų jūsų pažastyse, nosis – kažkur po krūtimis, o kitos kūno dalys – kur tik diktuoja fantazija.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Mielas žiovaujantis katinėlis ar riaumojantis liūtas, kurio gerklė ir liežuvis atsiduria ties gakta... Jūs tikrai norėjote tokiu drabužiu pranešti pasauliui žinią apie savo nežabotą seksualumą?! 

Smulkūs raštai 

Smulkūs, neryškūs, išplaukę, su fonu susiliejantys ornamentai iš tolo gali atrodyti kaip purvas ar dėmės. Pavyzdžiui – pomidorų padažo ir garstyčių (jeigu ne kokios labiau įtartinos substancijos). Gali ir neatrodyti, todėl stilistai pataria – pirkdamos raštuotą palaidinę ar suknelę pažvelkite į iš toliau. Galite pamatyti netikėtų rezultatų.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ypač pavojingos raudona, ruda, gelsva spalvos, keliančios asociacijų su natūralios žmogaus gyvybinės veiklos produktus. Pavyzdys? Prislopintos baltos spalvos sijonas, kurį puošia gelsvi drugeliai. Arba balta  suknelė su raudonais įsiuvais... Na, jūs supratote, – taigi dairykitės!  Beje, tą patį galima pasakyti ir apie tatuiruotes: mielas jūrų arkliukas iš toli gali atrodyti kaip bjauri pigmentinė dėmė ar spuogas! 

Dviprasmiškos faktūros 

Aukštosios mados kūrėjai ir tie ne visada sėkmingai panaudoja kailį ar plunksnas. Ką jau kalbėti apie interpretacijas kailio tema, kurioms ryžtasi darbštieji kinai, siuvantys populiariausioms interneto parduotuvėms. Ypač turint omenyje medžiagų kokybę.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kailiniai ar plunksniniai antpečiai ar taip dekoruota suknios apačia ar rankogaliai atrodys tik šie tiek juokingai. O štai kailio ar plunksnų aplikacija apie tas kūno vietas, kur motina gamta pati mus apdovanojo plaukais, gali būti tikrai labai dviprasmiška. Žinoma, jei jūs nepalaikote judėjimo už moterų teisę nesidepiliuoti. Tada tai jau nebe drabužis, o tokia pati socialinio protesto forma, kaip ir radikalūs užrašai ant marškinėlių. Tik svarbu, kad jūs pati sąmoningai ją pasirinktumėte.  

15min.lt

Temos:

Mada

Naujausi straipsniai