Drabužių dizainerė Audronė Bunikienė: „Kosmetika turi mane gundyti“

Audronė Bunikienė/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Drabužių dizainerė Audronė Bunikienė beveik prieš metus atrado „Institut Esthederm“ veido priežiūros produktus. Dabar ji puoselėja odą ką tik pasirodžiusia naujausia kompanijos linija „Excellage“. Tokiai odai tinka kosmetika, kuri odą glamonėja, o jos poveikis stiprus, visaapimantis. Prancūzų „Institut Esthederm“ naujoji linija „Excellage“ – kompanijoje dirbančių ekspertų meistriškumo įrodymas.

Kokie dalykai paveikia jūsų sprendimą, kai renkatės, kurioms odos priežiūros priemonėms teikti pirmenybę?

Noriu, kad mano vidinis spindesys, pozityvumas matytųsi išorėje, o gera kosmetika padeda išgauti tokį rezultatą. Kadangi Prancūzija – mano grožio ir mados etalonas, ten pagamintiems produktams, tarp jų ir kosmetikai, jaučiu silpnybę. Kai renkuosi produktus odai puoselėti, visada įvertinu prekės ženklo įvaizdį, nes visose srityse man, menininkei, labai svarbi estetika. 

Kosmetika turi mane vilioti, gundyti – kvapu, konsistencija, odos patiriamu komfortu... Prancūzų kosmetikos kūrėjai moka suderinti estetiką su puikiu poveikiu odai. Mėgstu prabangias, elegantiškas ir kokybiškas priemones, o prancūziška „Institut Esthederm“ – kaip tik tokia kosmetika. Pirmas produktas, kurį išmėginau, buvo kremas su hialurono rūgštimi: jis nuostabus! Prasidėjusi pažintis nenutrūko ir dabar naudoju „Excellage“ priemones, skirtas brandžiai odai.

„Excellage“ linija/Organizatorių nuotr.

Absoliuti dauguma savanorių (21 moteris), dalyvavusių tyrime ir naudojusių „Excellage“ veido kremą, serumą ir akių srities kremą, pastebėjo akivaizdžių odos pokyčių. Kaip šie produktai veikia jūsų odą?

Pamenu, kai pirmą kartą atsukau sidabrinį kremo dangtelį, pasklido nepakartojamas, užburiantis kvapas... Stebuklingo atjaunėjimo dėl kremų naudojimo nesitikiu, be to, esu labai savikritiška. Tačiau man malonu liesti savo veidą, nes dabar oda – švelni lyg persiko! Jaučiu, kaip gavusi „Excellage“ ji pasijunta pamaitinta. Matau, kad labiau švyti, tapo lygesnė. Mano klientės, labai išrankios moterys, taip pat išbandė „Excellage“ ir jų atsiliepimai – kuo geriausi.

Audronė Bunikienė / Studio 54 nuotr.

Mano oda nėra jautri, bet „Excellage“ produktai tokie subtilūs, odai taip malonu su jais būti (gal ir dėl ląstelinio vandens, kurio yra visose „Institut Esthederm“ priemonėse), kad ir jautriaodėms, manau, jie idealiai tiktų. Palyginčiau pojūtį, kurį šie produktai teikia, su tuo, kurį patiri prausdamasis šaltinio vandeniu... Pasakysiu, ką dar laikau „pliusais“. „Excellage“ veido kremas skirtas ir dienai, ir vakarui – tai taip patogu! Kitas dalykas – šie produktai turi komponentų, kurie saugo odą nuo fotosenėjimo, laisvųjų radikalų, aplinkos agresorių – tų dalykų, kurie odai tikrai kenkia.

Tiesa, rankinėje nešiojuosi „Institut Esthederm“ sidabrinį ląstelinio vandens flakonėlį. Šitas vanduo – tikrai nepaprastas: labai gerai atgaivina odą ir dar sukuria apsauginį šydą nuo laisvųjų radikalų.

Audronė Bunikienė/Asmeninio archyvo nuotr.

Tankesnė, stangresnė, švelnesnė, skaistesnė

Būtent tokio efekto tikisi brandžios odos savininkės iš kosmetikos – ir „Excellage“ produktai jį kuria. Juose yra inovatyvios medžiagos – išmaniųjų polisacharidų, gerinančių odos ląstelių komunikaciją, nuo kurios labai priklauso odos stangrumas ir tankis. Visuose produktuose yra itin prabangaus, omega 3, 6, 9 nesočiųjų riebalų rūgščių turinčio kamelijų aliejaus, peptidų, intensyviai atkuriančių odą, ir „Institut Esthederm“ pasididžiavimo – patentuoto ląstelinio vandens, atkartojančio odoje natūraliai esančio vandens savybes.

Audronė Bunikienė/Asmeninio archyvo nuotr.

Apibūdindamos vienas kitą papildančių serumo, veido ir akių srities kremų poveikį, tyrimo dalyvės akcentavo šiuos odos pokyčius: ji tapo gaivesnė, stangresnė, tvirtesnė, lygesnė, aksominė, jos atspalvis – vienodesnis, pamažėjo raukšlelių, sumažėjo raukšlių gylis.

Moterims, siekiančioms geriausių rezultatų ir išskirtinių pojūčių, „Excellage“ vertėtų derinti su „Institut Esthederm“ procedūromis, kurias atlieka odos priežiūros ekspertai.

Apie „Institut Esthederm“ iš pirmų lūpų galite sužinoti tinklaraštyje www.esthederm-patirtis.lt.

„Institut Esthederm“ produktų ieškokite didžiosiose Lietuvos vaistinėse ir teiraukitės kompanijos sertifikuotų kosmetologių. 

Skaitykite daugiau