Drabužių dizainerė Agnė Deveikytė: rudens kolekcija tobulumo nesiekiančiai moteriai

Drabužių dizainerės Agnės Deveikytės rudens kolekcija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-08 12:40
Griežtomis klasikinėmis linijomis bei pintomis rankų darbo detalėmis išgarsėjusi drabužių dizainerė Agnė Deveikytė sugrįžta su naujausia rudens kolekcija. Mados kūrėją šį kartą įkvėpė savimi pasitikinčios, tačiau tobulumo nesiekiančios moterys, kurios sugeba prisitaikyti prie dabartinio gyvenimo tempo ir neprarasti žaismingumo.

Kolekcijoje vyrauja klasikinė spalvų gama ir nepretenzingai elegantiški siluetai, transformuojami pasitelkiant šį sezoną geidžiamiausius langelių raštus bei drąsiai derinamus aksesuarus.

Klasikinio drabužio koncepciją jau penkmetį tobulinanti Agnė Deveikytė yra meistriškai įvaldžiusi šį rafinuotą stilių, todėl vis drąsiau leidžiasi į kūrybinius eksperimentus. Inovatyvi dizainerė šiandien siekia parodyti – klasikinis įvaizdis neprivalo būti tobulai estetiškas, absoliučiai tvarkingas ir griežtai minimalistinis. 

Žinoma, klasika yra amžinai madinga, tačiau nereikėtų pamiršti, kaip puikiai ji tinka kuriant spalvingesnius moteriškus įvaizdžius. Tam pritaria ir kolekcijos stilistė Eva Bart, kuri dizainerės filosofiją atskleidė per subtilius klasikinio silueto, tačiau ryškesnių spalvų aksesuarų derinius. Agnė Deveikytė savo naujausiais kūriniais nori papuošti tobulumo taisyklėms nepavaldžias moteris: ryškias, žaismingas ir pirmenybę vartotojiškos kultūros fone teikiančias tikrumui.

„Laimingos tos, kurios sugeba atsikratyti įkyrių minčių apie tobulumą ir išmoksta gyvenimu mėgautis dabar. Kiekviena moteris jau yra tobula“, – užtikrintai kalba dizainerė. Kolekcijos autorė savo filosofijai nenusižengė ir fotosesijos metu: buvo pasirinktas ne profesionalus modelis, o patirties šioje srityje neturinti reali moteris.

Garsios dizainerės teigimu, išmintinga pirkėja savo spintoje visada turi bent keletą klasikinio stiliaus drabužių, kuriuos lengva derinti su kitais aprangos elementais. Šiai mados filosofijai ištikimos moterys naująją Agnės Deveikytės rudens kolekciją gali įsigyti pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūrusioje jos mados studijoje bei internetinėje parduotuvėje www.agnedeveikyte.lt. Šiuo metu talentingos lietuvės darbotvarkė perpildyta, nes planuose – dar ir pasiruošimas būsimai vestuvinių suknelių kolekcijai bei šilkinių drabužių linijai.  

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai