Į Eugenijaus Skerstono knygos pristatymą Evelina Sašenko atskubėjo nešina gėlėmis

Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-07 20:12
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus prekybos centre „Ozas“ netrūko pasipuošusių literatūros gurmanų. Vyko prašmatnus Eugenijaus Skerstono knygos „Deivė be diademos. Pokalbiai su portretais“ pristatymas. Vakaro metu svečiai galėjo ne tik mėgautis autoriaus draugija, bet ir vieni su kitais padiskutuoti apie naujausią jo darbą. Knygos dar neturintys – ją įsigyti.

Socialinių mokslų daktarą, dažną pokalbių laidų svečią bei publicistą E. Skerstoną nuolat domina kultūra, jos ištakos ir raida. Daktaro laipsnį turintis mokslininkas ypač jaučia silpnybę prancūzų aukštuomenės gyvenimo ypatybėms. Jo naujausias darbas – nuoširdus dėmesys švelniai visatos būtybei moteriai ir jos išvaizdos aptarimui.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasveikinti autoriaus šį vakarą atskubėjo žinoma Lietuvos inteligentija. Seniai viešumoje matyta dainininkė Evelina Sašenko pagerbti E. Skerstono skubėjo nešina baltais gvazdikais. Daiva Tamošiūnaitė-Budrė naują knygą pristačiusiam autoriui negailėjo komplimentų, o aktorė Gražina Baikštytė sveikino linkėdama kuo didesnės sėkmės tolimesniuose darbuose.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kaip skelbiama knygos aprašyme, pokalbiams pasirinkti daugiausia aliejinės tapybos darbai. Iš esmės moterų portretų reikšmė, kaip ir jų meninė vertė, vienu požiūriu beveik tokia pati: aukščiausiųjų jėgų valia Žemėje gyvenusios, tačiau dabar nebylios esybės – Eugenijaus Skerstono pašnekovės.

Daugiau vakaro akimirkų – Žmonės.lt fotogalerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai