Dovydas Laukys išsidavė apie įvykusias vestuves: „Man patinka gražios moterys“

Dovydas Laukys ir Monika Marija / 2TV, Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-18 11:53
Vos prieš porą mėnesių apie planuojamas vestuves gerbėjus suintrigavę aktorius Dovydas Laukys (28) ir atlikėja Monika Marija Paulauskaitė (22) situacijos nekomentavo. Tačiau neseniai laidoje „Duok paskambint“ dalyvavęs Dovydas, atidavęs savo mobilųjį į vedėjo Timūro Augucevičiaus rankas, apie įvykusias vestuves išsidavė ne vieną kartą.

Atvykęs į filmavimą, Dovydas prisipažino, kad nebuvo matęs nė vienos laidos. Tad, jei būtų žinojęs jos formatą, būtų pasiruošęs ir panaikinęs mobiliajame telefone esančius tam tikrus dalykus. Tik prasidėjus pirmajai apžiūrai, Timūras žiūrovams parodė, kokios merginos nuotrauka ant Dovydo mobiliojo telefono viršelio bei šmaikščiai patraukė per dantį dėl auksinio vestuvinio žiedo ant rankos.

Timūras Augucevičius ir Dovydas Laukys / Stop kadras
Timūras Augucevičius ir Dovydas Laukys / Stop kadras

„Man patinka gražios moterys. Taip pat, kaip šokiuose vedu ant parketo, man patinka ir vesti“, – juokavo D.Laukys.

Nors laidoje dalyviai turi skambinti ne vienam savo pažįstamam ar telefone esančiam kontaktui, apie kurį ne retai nieko neatsimena, tačiau kartais dalyviai turi išsisaugoję ir labai svarbių bei rimtų žmonių numerius. Paskutinėje užduotyje D.Laukys ryžosi skambinti kunigui, vyriausiajam policijos kapelionui Algirdui Toliatui.

„Laba diena, Algirdai, aš labai viršijau greitį ir gavau baudą, tačiau norėčiau, kad ją prisiimtų mano draugas, nes bijau atsakomybės“, – pokalbį su A.Toliatu pradėjo D.Laukys

„Duok paskambinti“ laidoje Timūras ragino Dovydą paskambinti ir žmonai – žinoma, jis sutiko. 

Monika Marija pasikeitė pavardę

Neseniai Monika Marija pasikeitė pavardę. Prie jos mergautinės pavardės atsirado ir antroji – vyro. Dabar atlikėja prisistato Monika Marija Paulauskaite-Lauke.

Dainininkės ir aktoriaus instagrame vis pasirodo vaizdo įrašų, kur abu mėgaujasi vienas kito kompanija.

Viename iš jų, paviešintame spalio 25-ąją, D.Laukys atvirai vadino atlikėją savo žmona. Nufilmavęs skanumynais ir gėlėmis nukrautą stalą jis rašė: „Taip reikia žmoną mylėt“.

Dovydas Laukys spalio 25-ąją socialiniame tinkle, savo ir Monikos Marijos paskyrose, pasidalijo vaizdo įrašu „Taip reikia žmoną mylėt“
Dovydas Laukys spalio 25-ąją socialiniame tinkle, savo ir Monikos Marijos paskyrose, pasidalijo vaizdo įrašu „Taip reikia žmoną mylėt“

Naujausi straipsniai