Dovydas Laukys apie „narcisizmą“ ir skyrybas: „Mano akiratyje atsirado kitas dėmesio taškas“

Grupės „120“ narys Dovydas Laukys
Autorius: Marija Angeloska
Publikuota: 2019-04-16 14:09
Grupės „120“ narys Dovydas Laukys pirmą kartą portalui Žmonės.lt viešai prisipažino, kodėl išsiskyrė su žmona ir kokias klaidas padarė prieš skyrybas, jog jam teko palikti šeimos namus.

Visi mėgstame būti pastebėti, pagirti, tačiau tu merginų dėmesį itin mėgsti. Ar tik tai nebus „narcisizmo“ požymis?

Aišku, kad tai yra „narcisizmo“ savybė. Manau, kad visi žmonės, kurių gyvenimas susijęs su scena ar viešumu, yra „narcizai“. Tik tada kyla klausimas, kodėl mes norime tos scenos? Garsus amerikiečių komikas Bo Burnhamas yra parašęs komišką dainą apie tai, kaip visi aktoriai, komikai ir visos kitos scenos žvaigždės vaikystėje buvo sutraumuoti. Būtinai paklausykite, tuomet suprasite apie ką aš.

Papasakok, kokių pasiūlymų esi sulaukęs iš dailiosios lyties atstovių?

Visokių, kokius tik galima įsivaizduoti: ir blogesnių, ir net fetišistinių. Buvo ir taip, kad ištekėjusi moteris, su sėdinčiu vaiku ant galinės sėdynės, mane sustabdė viduryje greitkelio ir kvietė vakarienės. Ar nors kartą pasinaudojau tokiais pasiūlymais? Ne, nes jei būčiau pasinaudojęs, daugiau niekas nieko man nebesiūlytų (juokiasi).

Grupė „120“ renginio „Vibelift“ metu/Organizatorių nuotr.
Grupė „120“ renginio „Vibelift“ metu/Organizatorių nuotr.

Jums su Šarūnu laimėjus TV šou „X faktorius“ žmonės, ypač merginos, atpažįsta jus gatvėje. Ar tavęs nevargina dėmesys?

Ne, nes mums su Šarūnu pavyko susikurti labai pozityvų „vaibą“ aplink save, todėl ir dėmesio sulaukiame tik iš gerosios pusės. Mes mylime kitus žmones, mylime tai, ką darome, todėl ir dėmesys mums lyg atlygis už sunkų darbą. Visada stengiamės palaikyti ryšį su gerbėjais, po koncertų pasiliekame valandą ar dvi, kol išeina paskutinis žmogus.

Kur ir kada įvyko tavo pirmasis pasimatymas?

Mano pirmasis pasimatymas vyko J. Basanavičiaus gatvėje, Kaune. Su tėvų draugų dukra Monika. Mums tuo metu buvo treji ir su mumis, žinoma, buvo tėvai. Vėliau, toje pačioje gatvėje, šalia tos pačios parduotuvės, aš pirmą kartą pasibučiavau.

Ar santykiuose esi toks pat drąsus kaip ir gyvenime?

Taip, esu ganėtinai drąsus. Nesakau, kad nejaučiu baimės. Manau, kad visiems prakaituoja delnai, kai reikia paimti už rankos merginą. Bet aš tikiu, kad vyras yra „dirgiklis“, o moteris yra „recipientė“, tad rezultatas priklauso nuo „dirgiklio“. Vadinasi, kuo daugiau dedi pastangų, kuo aktyviau lendi į moters gyvenimą ir jį griauni, tuo didesnis šansas, kad pavyks sugriauti ir į jį įlįsti.

Dovydas Laukys/Asmeninio archyvo nuotr.
Dovydas Laukys/Asmeninio archyvo nuotr.

Neseniai išsiskyrei su žmona, tačiau pasak kai kurių gerbėjų, skyrybų iniciatorius buvai tu.

Mes abu buvome skyrybų iniciatoriai, o išsikraustyti iš namų ji manęs paprašė. Bet, jei yra tam tikras neveiksnumas ir atšalimas iš vienos arba kitos pusės, tai galiausiai atrofuojasi meilės raumuo. Mano akiratyje atsirado kitas dėmesio taškas, nes esu ganėtinai jaunas ir kvailas. Nesugebėjau normaliai sukontroliuoti savo gyvenimo. Visą dėmesį skyriau darbui. Ir, nors moteris man rodė įvairius ženklus, kad negali toliau taip tęstis, aš juos ignoravau.

Ar tam turėjo įtakos užgriuvusi šlovė?

Pats žmogus nepasikeičia net tada, kai tampa žinomas, bet pasikeičia kitų požiūris ir jų lūkesčiai bei veiksmų vertinimas. Todėl gali atrodyti, kad žmogus sužvaigždėjo. Pavyzdžiui, tikrai nemanau, kad Justinas Bieberis yra sužvaigždėjęs, bet jeigu jis sulauks daug neigiamų komentarų, žinoma, kad reguos į juos atitinkimai. Beje, visai neseniai apie mane parašė straipsnį, kad aš geidžiamiausias jaunikis. Po tokių straipsnių sunku atsikratyti naujai žiniasklaidos sukurto „gražuoliuko“ įvaizdžio, nors tikrai nesu gražus. Matėte mano nosį? Čia yra baisu!

Visoms merginoms, ypač tavo gerbėjoms, dabar aktualiausias klausimas yra ar tu esi laisvas?

Aš visą gyvenimą buvau vienišas. Ne, juokauju, ne vienišas. Ar reikia vardo ir pavardės žmogaus su kuriuo dabar gyvenu? (juokiasi).  

Naujausi straipsniai