Dovilės Žilinskaitės vizažistų komandos modeliu tapo Paris Hilton

Paris Hilton ir Dovilė Žilinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nuotaikingi vakarėliai, smagios pramogos ir renginiai, kuriuose lankosi šou verslo garsenybės, vizažistei Dovilei Žilinskaitei jau tapo įprasta. Londone ir Marijampolėje savo verslą vystanti permanentinio makiažo meistrė neseniai grįžo iš Serbijos, vienos kosmetikos kompanijos renginio, kuriame jos komanda rūpinosi JAV garsenybės Paris Hilton įvaizdžiu.

Lietuvė, drauge su kolegomis, čia susirinkusioms žvaigždėms sukūrė makiažus. Viena iš tokių garsenybių – vakarėlyje prie didžėjos pulto stojusi P.Hilton.

„Esu viena pagrindinių kompanijos meistrių, daug keliaujame, tiek po Europą, tiek po Aziją, Ameriką, ten pristatome permanentinio makiažo naujoves. Šis renginys buvo bene didžiausias, jame dalyvavo apie 700 svečių. Džiaugiuosi, kad šįkart galėjau susipažinti ir su Paris, smagu pabūti šalia. Ji – šilta ir labai noriai bendraujanti asmenybė, visiškai paprastas žmogus. O ir pasirodymas buvo kaitinantis – populiari muzika, žinomos dainos, daugeliui patiko“, – Žmonės.lt pasakojo iš Marijampolės kilusi Dovilė.

Dovilė Žilinskaitė ir Ella Sakaluskienė / Asmeninio albumo nuotr.

Į prašmatnų vakarėlį atvyko ir daugiau žinomų žmonių. Čia lankėsi legendinis aktorius Alainas Delonas, susirinkusiems svečiams koncertavo prieštaringai vertinama Serbijos muzikos žvaigždė, Arkano vardu žinomo karo nusikaltelio Zeljko Raznatoviciaus našlė, dainininkė Ceca.

Dovilė Žilinskaitė ir Ella Sakaluskienė / Asmeninio albumo nuotr.
Dovilė Žilinskaitė ir Ella Sakaluskienė / Asmeninio albumo nuotr.

Tarp dalyvių be Dovilės buvo galima sutikti ir dar vieną lietuvę. Tai – šventė visiems grožio meistrams, kurioje suspindėjo ir tautietės.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Serbijoje vykusiame makiažo renginyje – lietuvės komanda ir Paris Hilton (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau