Dovilė Filmanavičiūtė su sužadėtiniu Aurimu Grigu išrinko sūnui vardą

Dovilė Filmanavičiūtė/žurnalo „Žmonės“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-04 17:42
Dainininkė, komunikacijos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė ir jos sužadėtinis Aurimas Grigas oficialiai pristatė savo pirmagimį. Pora mažyliui dovanojo Kristijono vardą.

Dovilės ir Aurimo kūdikis į šį pasaulį atėjo gegužės 23 dieną.

„Šįryt, 7:45, be didesnių ginčų mudu su Aurimu aplankė mūsų sūnus. Sveikas atvykęs, kiškuti. Abu su tėčiu pažadam tau nuostabią kelionę šiuo dideliu pasauliu. Tik tu būk laimingas“, – sulaukusi vaikelio džiaugsmu bei laime dalijosi Dovilė Filmanavičiūtė.

Dovilė Filmanavičiūtė
Dovilė Filmanavičiūtė

Apie pirmagimį ji savo tūkstančiams gerbėjų pranešė socialiniame tinkle, ten pat moteris pirmą kartą viešai paminėjo ir sūnaus vardą.

„Šitą vardą su Aurimu mes linksniavome dar tada, kai Kristijono net planuose nebuvo. Kažkaip vis kalbėdavomės, diskutuodavome, kokie vardai mums gražūs, tai Kristijonas buvo tas, kuris vienareikšmiškai patiko abiems. Kai mūsų žmogus išvydo dienos šviesą, nelabai vyko daugiau diskusijų“, – vėliau pasakojo Dovilė.

Vardas Kristijonas – graikų kilmės, reiškia „Kristaus sekėją“, „krikščionį“.

Žmonės.lt primena, kad nėštumo laikotarpis žinomai moteriai nebuvo lengvas. Dovilė sirgo nėščiųjų diabetu, dėl ko jai teko ilgai nerimauti.

„Nušvitimas? Gražiausias laikas moters gyvenime? Pasakysiu sąžiningai – buvo ir geresnių laikų. Kūdikio laukimas yra beprotiška atsakomybė, baimė ir nuolatinis fizinis virsmas, kai nesupranti, kas su tavimi vyksta“, – dar besilaukdama kalbėjo D. Filmanavičiūtė.

Naujausi straipsniai